...

Velikonoce – kam na dovolenou Last Minute?

Informace pro čtenáře: Toto je sponzorovaný obsah.

Váháte, kam se během jara 2024 vydat na dovolenou? Inspirujte se oblíbenými lokalitami, do kterých každý rok cestují rodiny s dětmi, páry i singles. Hlavními favority jsou zájezdy do Egypta, Španělska nebo Bulharska. Cestovní kancelář TUI toho ovšem nabízí mnohem víc. Stačí jen zvolit, který zájezd letos bude tím pravým, který zpříjemní vaše čekání na léto.

Vyrazte s cestovní kanceláří TUI na Velikonoce i v průběhu celého jara k moři nebo do exotiky. Vybírat můžete mezi last minute zájezdy do turisticky oblíbených destinací, jako je například Řecko, Bulharsko, Egypt, Spojené arabské emiráty či Kanárské ostrovy. Užijte si s rodinou během jarních měsíců dovolenou přesně podle svých představ. Vyberte zájezd a můžete vyrazit! Last minute nabídka je už připravena.

Velikonoce na pláži díky TUI

Jarní dovolenková nabídka toho nejlepšího. S TUI se váš sen o dokonalé jarní dovolené stane skutečností. Kromě tradičních destinací, jako je zejména Egypt, se letos velkým trendem stává Řecko a Bulharsko. Právě tyto dvě destinace totiž nabízí během jara ideální podmínky pro pohodovou dovolenou plnou cestování, poznání a odpočinku. Proč na jaře vyrazit právě do Řecka nebo Bulharska? 

Jarní prázdniny Řecko

Řecko je pro Čechy dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších dovolenkových destinací. A není se vůbec čemu divit. Příjemné teploty, rozkvetlá příroda, prázdné pláže, klid a perfektní podmínky pro odpočinek, sport i objevování památek. To je jen malý výčet toho, co Řecko na jaře nabízí. I dle samotných Řeků je právě jaro nejideálnějším obdobím roku pro zdejší dovolenou.  

Proč do Řecka právě na jaře? Zde je několik důvodů, proč byste o jarních prázdninách měli Řecko navštívit i vy. 

  • Příjemné klima – doba od poloviny dubna do konce června je dle mnohým nejlepší čas v Řecku z celé sezony. Ještě nehrozí úmorná letní vedra, rtuť teploměru už ale v průměru dosahuje příjemných 23 °C, dny jsou dlouhé, slunečné a téměř neprší. I když se nejedná o ideální počasí na koupání, otužilci s tím jistě nebudou mít problém. Spíš než pro vodní radovánky je jarní období v Řecku jako stvořené pro výlety a poznávání památek. 
  • Prázdné pláže – krásné řecké pláže bez turistů. Taková je jarní dovolená v Řecku. Zatímco v létě se zde musíte potýkat s davy turistů, na jaře tu budete téměř sami. Teplota vody sice touto dobou ještě není příliš vysoká, vychutnat si pláže plné zlatavého písku lze i tak. A to chvilkami odpočinku, čtením knih nebo například zábavnými hrami společně s vašimi ratolestmi. 
  • Ideální čas na výlety a cestování – díky příjemnému počasí bez ostrých slunečních paprsků je cestování po řeckých ostrovech na jaře opravdu slastné. A nezáleží na tom, zda se vydáte na túru do hor nebo budete poznávat autentické Řecko. Stejně tak je jarní počasí ideální dobou k návštěvě architektonických a archeologických památek, kterých jsou ostrovy v Řecku plné. Není-li zdlouhavé ležení na pláži nic pro vás a raději dáváte přednost aktivní dovolené, máte nejvyšší čas vyrazit. 
  • Nižší ceny – příjemně vás jistě potěší i předsezónní slevy v řeckých letoviscích. V tavernách se najíte levněji a ceny na jaře snižují i společnosti, které pořádají výlety po okolí a výjimkou nejsou ani půjčovny automobilů nebo prodejci suvenýrů. 

Řecko ležící na jihovýchodním okraji Evropy je skutečným rájem Balkánského poloostrova. Neukrývá pouze kontinentální oblast, ale rozkládá se i na 2500 ostrovech, mezi něž patří Kréta, Zakynthos, Rhodos, Santorini a Kos. Ty vás okouzlí nejen svými malebnými plážemi a lákavě tyrkysovou vodou, ale úžasnou geografií, bohatou historií a kulturou.

Jarní prázdniny Bulharsko 

Bulharsko na jaře je oblíbené pro podobné důvody jako Řecko. Je zde mnohem příjemnější klima než v tropickém létě, takže se sem doručuje vycestovat především rodinám s dětmi a starším lidem. I ceny jsou v tomto ročním období mnohem příznivější. 

Přemýšlíte, zda je Bulharsko pro vaši jarní last minute dovolenou tím pravým místem? Rozhodně ano! V dubnu je počasí v Bulharsku víc než přívětivé, teploty rapidně stoupají a dosahují nezřídka 20°C. Na přelomu dubna a května se již objevují první dny, kdy se lze vykoupat v moři. Pro odpočinek a poznání místní kultury bez velkého množství turistů a vysokých cen je jaro v Bulharsku nejlepší volbou.  

Nejznámějšími turistickými regiony v Bulharsku jsou Sofia, Burgas a Varna. Opomenout ale nesmíme ani ostrov Aruba, kde je rovníkové klima, a je proto vhodným cílem pro celoroční dovolenou.

Bulharsko a Řecko samozřejmě nejsou jedinými destinacemi, kam se během velikonočních prázdnin můžete díky TUI podívat. Dovolené last minute 2024 dále nabízí populární Kanárské ostrovy, Spojené arabské emiráty, Egypt a další. 

Last minute zájezdy již čekají. Objevte nabídku dovolené pro jaro 2024 a vyrazit můžete hned zítra! 

TUI: Jarní last minute 2024 

Jarní last minute zájezdy není to jediné, co TUI přináší. Připraveny jsou pro vás dovolené na léto 2024, all inclusive dovolené, zájezdy s vlastní dopravou a mnoho dalšího. 

Cestovní kancelář TUI má dlouholetou tradici. Byla založena jako cestovní kancelář zaměřená na poznávání cizích zemí, kultur a lidí. Její mnohaleté zkušenosti zaručují, že každému klientovi dokáže splnit jakékoliv přání. Vydejte se s TUI poznávat svět, nasát trochu energie, ochutnat dobré jídlo a užít si nezapomenutelné zážitky. 

Cestovní kancelář číslo 1 v Evropě. To je TUI!

Související články

Okomentovat

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zde se nacházíte

CestováníVelikonoce – kam na dovolenou Last Minute?

O autorovi

Nejnovější články na blogu