O nás

Jsme manželé Lukáš a Lucka. Do naší rodiny patří také pes Karel a pejska Baby. Milujeme hory, jižní Čechy a navštívili jsme desítky zemí světa. Živíme se převážně on-line prodejem kvalitního zboží českých a vlastních značek.

Lidé si o nás myslí, že máme velké štěstí, protože můžeme pracovat online a cestovat, my to vidíme trochu jinak: máme štěstí proto, že jsme našli jeden druhého. Je krásné moct pracovat odkudkoliv ze světa a poznávat jiné kultury, ale to nejkrásnější na tom je, že všechno prožíváme spolu.

V roce 2021 jsme zakotvili v Písku, kde jsme si pořídili byt. Společně se psem Karlem chodíme každý den do kanceláře v naší firmě nanoSPACE (nanospace.de, nanospace.store), kde se staráme o provoz, finance, marketing, strategii a rozvoj. K tomu pod naší značkou LK MEDIA pomáháme klientů rozvíjet jejich podnikání v on-linu.

Příklad našich klientů:

lukas a lucie lk media 700x700 1

Kdo jsme?

Jsme podnikatelé a cestovatelé. Narodili jsme se do éry elektronických zařízení a digitálních médií. Internet nás oba dva fascinuje a podnikání na internetu je pro nás přirozený způsob obživy. Díky tomu jsme mohli:

Od začátku covidu jsme se usadili v Písku a na dlouhodobější pobyty (měsíc+) vyrážíme hlavně v zimě, především do Portugalska.

Jak se živíme?

Naše práce je 100% online.

Lucka je Creative Director v české firmě nanoSPACE, kde zastává hned několik klíčových rolí. NanoSPACE je srdcovka a naše produkty si pořídily už statisíce Čechů a tisíce zahraničních zákazníků.

Díky vystudované žurnalistice má Lucka blízko psaní a stále si udržuje několik klientů, pro které tvoří obsah a sociální sítě, například uměleckou galerii z newyorského Soho Art Please.

Lukáš je analytičtější a má na starosti technické části našich projektů. Optimalizuje weby, pracuje na SEO, připravuje implementace nových funkcí a řídí firemní procesy. 

V rámci LK Media pomáháme klientům a kamarádům s rozvojem podnikání. Například e-shopu Ochutnej Ořech se staráme o obsah a e-mailový marketing, Onlinejazykům spravujeme facebookové kampaně a často připravujeme obsahové a SEO audity.

Máme i další vlastní projekty:

Opravdu se dá dlouhodobě vydělávat na internetu?

Ano, my jsme toho příkladem. A i o tom je tento blog, který píšeme bez přestávky už od roku 2014. Píšeme o našich cestách a našem podnikání, ale také radíme:

Získáváme provize za využívání doporučených služeb našimi čtenáři, za rezervované pobyty nebo za investice skrze investiční aplikace. Velkou součástí tohoto blogu je affiliate marketing.

Všechny naše rady jsou zdarma, ale občas nabízíme něco extra a za peníze. Například publikační plán na sociální sítě, který si můžete dle našeho návodu připravit sami, nebo ušetřit dvě hodiny času a za cenu jedné kávy si ho od nás koupit.