...

Recenze Psaní Hravě: Jak se naučit psát všemi deseti 4 dny (sleva 100 kč)

Dnes už tento text píšu hrdě všemi deseti, ale ještě před měsícem jsem datlovala jen dvěma prsty každé ruky. Musím se přiznat k tomu, že to byla jedna z věcí, za kterou jsem se dlouho styděla a nikdy jsem se k ní dobrovolně nepřiznávala.

To, že neumím psát všemi deseti jsem tajila i Lukášovi, který byl kdysi se svými téměř 500 úhozy za minutu snad i třídní šampion. Dnes nechápu, proč jsem s tím něco nedělala dřív, psát všemi deseti jsem se prakticky naučila za čtyři dny. Pojďme se podívat na to, jak se naučit psát všemi deseti pomocí aplikace Psaní Hravě.

Recenze Psaní všemi deseti – mapa hry - jak se naučit psát všemi deseti pomocí aplikace Psaní Hravě.
Psaní všemi deseti – mapa hry

K čemu je psaní všemi deseti dobré?

Rozhodně šetří čas. Ať už při psaní e-mailů, zpráv nebo i článků. Zkrátka se hodí pro všechny, kteří často sedí za počítačem. Myslíte si, že umíte psát rychle i bez toho, abyste psali všemi deseti? Zkuste si test, já si to také předtím myslela (spíše tedy namlouvala).

Jak se učí psaní všemi deseti pomocí Psaní Hravě

Celé učení probíhá hrou. Začnete na startovací dráze a první musíte podniknout výpravu do Hravého háje, poté se přesunete do Náhorní pláně, pokračujete přes Psavé údolí, Les Numericus, až do Země pána Prstů a Bažiny diakritiky.

Pokud zvládnete všechny tyto úrovně, už umíte všechny běžné klávesy a získáváte certifikát. Tím ale nic nekončí. Je zde ještě úroveň Moře příležitostí, kde můžete procvičovat speciální znaky, diakritiku, a pak trénovat přesnost.

Recenze Psaní hravě: Psaní všemi deseti online
Postupně procházíte jednotlivými výpravami za písmenky

Psaní všemi deseti online: Učení pomocí her – Jak to funguje?

Většina výprav za písmenky má 9 kol a vždy se učíte 2-4 klávesy najednou.  Na začátku každého kole se vám ukáže návod pro psaní jednotlivých písmenek, a to jak pro Windows i pro Macbook, a poté už procházíte jednotlivými koly, které jsou koncipovány jako hry.

Střídají se kola, kdy střílíte písmenka, opisujete text, či píšete rychle slovíčka, aby vám neuletěla z obrazovky. Každé kolo můžete udělat na 3 hvězdičky (3 body), postupně sbíráte body a umisťujete se v žebříčku. Nakonec píšete vždy cvičné texty pro psaní všemi deseti.

Opisujete slova, aby vám neuletěla
Opisujete slova, aby vám neuletěla

Nastavitelné kolo

Pokud vám nějaký znak nepůjde, můžete využít nastavitelného kola, kde si procvičíte přesně ty klávesy, které chcete.

Statistiky

Díky přehledným statistikám hned vidíte své pokroky. Statistiky v aplikaci vám velmi přehledně ukazují, kolik klávesnic už umíte, počet vyhraných her, i kolik dnů po sobě jste trénovali, či jaký máte průměrný počet úhozů za minutu.

Recenze psaní hravě: V aplikaci vidíte přehledně svůj pokrok
V aplikaci vidíte přehledně svůj pokrok

Co potřebujete vědět pro rychlé psaní všemi deseti

Během celého kurzu dostáváte tipy a triky, jak zvládnout rychlé a přesné psaní. Zároveň je v kurzu sekce „Teorie“, kde je popsáno, jak správně psát jednotlivá písmenka či jak u toho sedět.

Kolik kurz Psaní Hravě stojí

Prvních 10 kláves se můžete naučit naprosto ZDARMA. Plná verze má 22 tréninkových a testovacích kol a získáte po ukončení certifikát. Ta vyjde na 790 Kč (s naším slevovým kódem za 690 Kč). Přístup do aplikace máte na celý život.

Psaní hravě všemi deseti. Slevový kód na 100 Kč vložte při nákupu
Slevový kód na 100 Kč vložte při nákupu

Garance vrácení peněz

Pokud vám aplikace z nějakého důvodu nebude vyhovovat, Psaní Hravě garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti. Nemusíte se proto bát, že utratíte za něco, co vám bude k ničemu.

Jak získat slevu na 100 Kč na kurz Psaní Hravě?

Stačí zadat při objednávce slevový kód: KROKEM

Psaní všemi deseti online ZDARMA

Psaní všemi deseti s Psaní hravě si můžete nejprve vyzkoušet zdarma.

Za jak dlouho se naučím psát všemi deseti?

Mně to trvalo 4 dny. Nemohla jsem se od aplikace Psaní Hravě odtrhnout. První den jsem nad tím strávila dvě hodiny, druhý den hned tři. A tak jsem pokračovala další dva dny, než mi přišel certifikát o úspěšném ukončení kurzu.

Zas si nemyslete, že jsem nějaký genius, ještě jsem pak pár minut denně trénovala a dva týdny trvalo, než si moje prsty přestaly připadat při psaní jako opilé. Do 500 úhozů za minutu mám ale ještě daleko.

Pokud neumíte psát všemi deseti, doporučuji to neoddalovat, většina lidí se naučí psát všemi deseti během jednoho měsíce. Absolventi průměrně stráví nad výukou 10 hodin čistého času.

Recenze Psaní hravě. Aplikace nabízí cvičení i pro pokročilé, díky kterým se můžete neustále zlepšovat
Aplikace nabízí cvičení i pro pokročilé, díky kterým se můžete neustále zlepšovat

Největší výhody kurzu Psaní Hravě

 • Jednoduché a hravé
 • Většina lidí do 30 dnů píše všemi deseti
 • Možnost neustálého zlepšování
 • Garance vrácení peněz při nespokojenosti
 • Přehledné statistiky o vašem pokroku
 • Soutěživé prostředí
 • Nabídka pro firmy a školy
 • Bez nutnosti instalace, učíte se online
 • Doživotní přístup
 • Certifikát se vám vystaví automaticky a postupně se updatuje

Nevýhody kurzu Psaní Hravě

 • Aplikace funguje pouze online
 • Pokud zapomenete, jak psát některé speciální znaky, nepřišla jsem na to, jak se vrátit k návodu, který se ukazuje na začátku jednotlivých her (v sekce Teorie jsem tyto informace nenašla).

Vyzkoušet Psaní Hravě zdarma

Jak dlouho trvá se naučit psát všemi deseti?

S aplikací Psaní hravě mi to trvalo pouhé 4 dny! A začala jsem psát všemi deseti.

Jaký je nejlepší program na psaní všemi deseti?

Za mě určitě Psaní hravě, protože je to zábavná aplikace, se kterou se to naučíte během pár dní.

Jaká jsou nejlepší cvičení psaní všemi deseti?

Nejlepší cvičení jsou ty, které jsou zábavná. Za mě to jsou určitě cvičení od Psaní hravě.

Shrnutí recenze

Jako velký milovník kurzů vám můžu říct, že Psaní hravě je nejzábavnější způsob výuky, jaký jsem kdy zažila. Doslova jsem na tom byla závislá a prošla jsem celý kurz během 4 dnů! Nemohla jsem pak přestat.

Hodnocení od autora recenze

Funkčnost
Zábava
Rychlost výuky
Technické zpracování

Související články

Okomentovat

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zde se nacházíte

SeberozvojRecenze Psaní Hravě: Jak se naučit psát všemi deseti 4 dny...

O autorovi

Lucie Konečná
Lucie Konečnáhttps://www.lkmedia.cz
Cestování miluji úplně od útlého dětství, v naší rodině koluje i historka, že až na své první cestě do zahraničí jsem začala spát celou noc. 😁 Procestovala jsem už víc jak 40 zemí, žila jsem v Kanadě i Mexiku a mým snem je nyní domek v Portugalsku. Živím se online marketingem, miluji knihy, věnuji se ale i hodně sportu, zdravému životnímu stylu a zajímá mě vše kolem spánku. Jsem také provozní ředitelka nanoSPACE.

Nejnovější články na blogu

Jako velký milovník kurzů vám můžu říct, že Psaní hravě je nejzábavnější způsob výuky, jaký jsem kdy zažila. Doslova jsem na tom byla závislá a prošla jsem celý kurz během 4 dnů! Nemohla jsem pak přestat. Recenze Psaní Hravě: Jak se naučit psát všemi deseti 4 dny (sleva 100 kč)