Recenze Psaní Hravě: Všemi deseti za 4 dny (sleva 100 kč)

Naposledy aktualizováno: 21. března, 2020

Dnes už tento text píšu hrdě všemi deseti, ale ještě před měsícem jsem datlovala jen dvěma prsty každé ruky. Musím se přiznat k tomu, že to byla jedna z věcí, za kterou jsem se dlouho styděla a nikdy jsem se k ní dobrovolně nepřiznávala.

To, že neumím psát všemi deseti jsem tajila i Lukášovi, který byl kdysi se svými téměř 500 úhozy za minutu snad i třídní šampion. Dnes nechápu, proč jsem s tím něco nedělala dřív, psát všemi deseti jsem se prakticky naučila za čtyři dny.

Psaní všemi deseti – mapa hry
Psaní všemi deseti – mapa hry

K čemu je psaní všemi deseti dobré?

Rozhodně šetří čas. Ať už při psaní e-mailů, zpráv nebo i článků. Zkrátka se hodí pro všechny, kteří často sedí za počítačem. Myslíte si, že umíte psát rychle i bez toho, abyste psali všemi deseti? Zkuste si test, já si to také předtím myslela (spíše tedy namlouvala).

Jak probíhá výuka pomocí Psaní Hravě

Celé učení probíhá hrou. Začnete na startovací dráze a první musíte podniknout výpravu do Hravého háje, poté se přesunete do Náhorní pláně, pokračujete přes Psavé údolí, Les Numericus, až do Země pána Prstů a Bažiny diakritiky.Pokud zvládnete všechny tyto úrovně, už umíte všechny běžné klávesy a získáváte certifikát. Tím ale nic nekončí. Je zde ještě úroveň Moře příležitostí, kde můžete procvičovat speciální znaky, diakritiku, a pak trénovat přesnost.

Postupně procházíte jednotlivými výpravami za písmenky

Jak vypadají jednotlivé hry

Většina výprav za písmenky má 9 kol a vždy se učíte 2-4 klávesy najednou.  Na začátku každého kole se vám ukáže návod pro psaní jednotlivých písmenek, a to jak pro Windows i pro Macbook, a poté už procházíte jednotlivými koly, které jsou koncipovány jako hry.

Střídají se kola, kdy střílíte písmenka, opisujete text, či píšete rychle slovíčka, aby vám neuletěla z obrazovky. Každé kolo můžete udělat na 3 hvězdičky (3 body), postupně sbíráte body a umisťujete se v žebříčku.

Opisujete slova, aby vám neuletěla
Opisujete slova, aby vám neuletěla

Nastavitelné kolo

Pokud vám nějaký znak nepůjde, můžete využít nastavitelného kola, kde si procvičíte přesně ty klávesy, které chcete.

Statistiky

Díky přehledným statistikám hned vidíte své pokroky. Statistiky v aplikaci vám velmi přehledně ukazují, kolik klávesnic už umíte, počet vyhraných her, i kolik dnů po sobě jste trénovali, či jaký máte průměrný počet úhozů za minutu.

V aplikaci vidíte přehledně svůj pokrok
V aplikaci vidíte přehledně svůj pokrok

Co potřebujete vědět pro rychlé psaní

Během celého kurzu dostáváte tipy a triky, jak zvládnout rychlé a přesné psaní. Zároveň je v kurzu sekce „Teorie“, kde je popsáno, jak správně psát jednotlivá písmenka či jak u toho sedět.

Kolik kurz Psaní Hravě stojí

Prvních 10 kláves se můžete naučit naprosto ZDARMA. Plná verze má 22 tréninkových a testovacích kol a získáte po ukončení certifikát. Ta vyjde na 790 Kč (s naším slevovým kódem za 690 Kč). Přístup do aplikace máte na celý život.

Slevový kód na 100 Kč vložte při nákupu
Slevový kód na 100 Kč vložte při nákupu

Garance vrácení peněz

Pokud vám aplikace z nějakého důvodu nebude vyhovovat, Psaní Hravě garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti. Nemusíte se proto bát, že utratíte za něco, co vám bude k ničemu.

Jak získat slevu na 100 Kč na kurz Psaní Hravě?

Stačí zadat při objednávce slevový kód: KROKEM

Za jak dlouho se naučím psát všemi deseti?

Mně to trvalo 4 dny. Nemohla jsem se od aplikace Psaní Hravě odtrhnout. První den jsem nad tím strávila dvě hodiny, druhý den hned tři. A tak jsem pokračovala další dva dny, než mi přišel certifikát o úspěšném ukončení kurzu.

Zas si nemyslete, že jsem nějaký genius, ještě jsem pak pár minut denně trénovala a dva týdny trvalo, než si moje prsty přestaly připadat při psaní jako opilé. Do 500 úhozů za minutu mám ale ještě daleko.

Pokud neumíte psát všemi deseti, doporučuji to neoddalovat, většina lidí se naučí psát všemi deseti během jednoho měsíce. Absolventi průměrně stráví nad výukou 10 hodin čistého času.

Aplikace nabízí cvičení i pro pokročilé, díky kterým se můžete neustále zlepšovat
Aplikace nabízí cvičení i pro pokročilé, díky kterým se můžete neustále zlepšovat

Největší výhody kurzu Psaní Hravě

 • Jednoduché a hravé
 • Většina lidí do 30 dnů píše všemi deseti
 • Možnost neustálého zlepšování
 • Garance vrácení peněz při nespokojenosti
 • Přehledné statistiky o vašem pokroku
 • Soutěživé prostředí
 • Nabídka pro firmy a školy
 • Bez nutnosti instalace, učíte se online
 • Doživotní přístup
 • Certifikát se vám vystaví automaticky a postupně se updatuje

Nevýhody kurzu Psaní Hravě

 • Aplikace funguje pouze online
 • Pokud zapomenete, jak psát některé speciální znaky, nepřišla jsem na to, jak se vrátit k návodu, který se ukazuje na začátku jednotlivých her (v sekce Teorie jsem tyto informace nenašla).

Vyzkoušet Psaní Hravě zdarma

Děkujeme za přečtení ❤️ Ahoj, jsme Lukáš a Lucka a už pět let cestujeme po celém světě. Blogujeme, fotíme a živíme se online jako digitální nomádi. Cestování nás neskutečně baví a pomáháme ostatním ke skvělým cestovatelským zážitkům. Nechte se námi inspirovat k dalším cestám a dostávejte pravidelně ty nejlepší tipy a triky pro pohodlné cestování. Přidejte se k 1000+ lidem, kteří dostávají naše exkluzivní e-maily!

8 DŮVODŮ, PROČ SE PŘIHLÁSIT