...
Kdo za tímhle blogem stojí

Lucka a Lukáš Koneční

Jsme duší markeťáci, milujeme hory, máme dva psy a procestovali jsme desítky zemí světa. Živíme se převážně on-line prodejem kvalitního zboží českých i vlastních značek. V rámci LK MEDIA pomáháme českých e-shopařům a markeťákům s tvorbou obsahu a v naší firmě nanoSPACE pracujeme na propagaci českých nanotechnologií. Na tomto blogu pro vás tvoříme obsah o cestování, marketingu, financích a zdraví. Máme Patreon, kde můžete odebírat náš prémiový obsah.

Cestování

Cestujeme společně už přes 10 let a máme pro vás stovky itinerářů a návodů na to, jak si vaše vysněné destinace co nejvíce užít. Pokračujte výběrem regionu:

Nejnovější příspěvky o cestování

Pisa, Itálie: 37 tipů, co vidět a dělat

Kdo by neznal italskou Pisu s její proslulou šikmou věží. Ale byli jste už v Pise? Přinášíme vám článek s 37 tipy, co vidět a dělat v Pise.

Šikmá věž v Pise: Informace, zajímavosti + kde koupit vstupné

Každý asi známe šikmou věž v Pise, ale viděli jste ji už naživo? V našem článku pro vás máme veškeré informace a zajímavosti o nejznámějším symbolu Itálie.

Marketing

Marketing na internetu je naše denní obživa. Věříme, že sdílením svých nápadů, postupů a triku s vámi nepřijdeme o konkurenční výhodu.

Naše články jsou pro všechny, od začínajících blohů po profesionální markeťáky.

Nejnovější příspěvky o marketingu

Nejlepší české Patreon účty v roce 2024 – Které sledovat?

Popularita platformy Patreon, na níž od února 2023 působíme i my, pořád...

Zvyšte své prodeje pomocí veselých triček – marketingové tipy pro majitele internetových obchodů

Máte již vlastní firmu a také i své webové stránky či eshop?...

Finance a investice

Kromě vydělávání on-line také řešíme, jak se zajistit do budoucna. Pravidelně investujeme a zkoušíme nové postupy a platformy.

Nejnovější příspěvky o financích a investicích

Revolut karta recenze: zkušenosti dlouhodobého uživatele 2024

S rozmachem cestování v posledních pěti letech se objevila celá řada společností nabízející výhodnější platební karty pro platby v zahraničí. Revolut je jedna z nich a pro spoustu situací je nejlepší variantou.

Affiliate marketing: Praktický průvodce vyděláváním pomocí blogu

Začněte na svém webu doporučovat služby a produkty. Získávejte provize a začněte vaším webem pořádně vydělávat pomocí affiliate marketingu.

Recenze

Neustále objevujeme nové aplikace a vychytávky, které nám usnadňují práci, nebo nám jakkoliv pomáhají v životě. Na ty nejlepší píšeme recenze.

Recenze BESAFE Pregnant iZi Fix – těhotenský pás do auta

Je tohle nejlepší těhotenský pás do auta? S tímto těhotenským pásem jsem jela v druhém trimestru i 3000 km do Portugalska. Recenze BESAFE Pregnant iZi Fix

Recenze Pura Vida: Jak kvalitní je nejbarevnější česká značka oblečení?

Recenze na českou značku oblečení Pura Vida. Jak doopravdy kvalitní jsou materiály, ze kterých se vyrábí? Vydrží barevy více jak 20 pracích cyklů?

Rank Math: Podrobná recenze SEO pluginu

Rank Math je nejlepší SEO plugin pro Wordpress. 😈 Tímhle naštvu spoustu...

Jak na blog

Už roky přemýšlíte nad tím, že byste si chtěli založit blog, ale stále úplně nevíte, jak na to? Využijte náš seriál o zakládání blogu, který vás celým procesem provede.

13 opravdu jednoduchých tipů, jak na SEO

✅ Co to je SEO a jak na to velmi jednoduše ✅ 13 tipů, triků a praktik, jak zlepšit SEO vašeho webu ✅ + 10 nejlepších SEO nástrojů, které vám pomohou

Affiliate marketing: Praktický průvodce vyděláváním pomocí blogu

Začněte na svém webu doporučovat služby a produkty. Získávejte provize a začněte vaším webem pořádně vydělávat pomocí affiliate marketingu.

Jak si založit blog v roce 2024 – jednoduše a přehledně

✅Návod, jak založit blog na Wordpressu s vlastní doménou ✅Praktický průvodce propagací a vydělávání blogem ✅Rady od zkušených blogerů