...
Kdo za tímhle blogem stojí

Lucka a Lukáš Koneční

Jsme duší markeťáci, milujeme hory, máme dva psy a procestovali jsme desítky zemí světa. Živíme se převážně on-line prodejem kvalitního zboží českých i vlastních značek. V rámci LK MEDIA pomáháme českých e-shopařům a markeťákům s tvorbou obsahu a v naší firmě nanoSPACE pracujeme na propagaci českých nanotechnologií. Na tomto blogu pro vás tvoříme obsah o cestování, marketingu, financích a zdraví. Máme Patreon, kde můžete odebírat náš prémiový obsah.

Cestování

Cestujeme společně už přes 10 let a máme pro vás stovky itinerářů a návodů na to, jak si vaše vysněné destinace co nejvíce užít. Pokračujte výběrem regionu:

Nejnovější příspěvky o cestování

Nejkrásnější pláže v Portugalsku v Algarve: 20 skvělých tipů

Nejkrásnější pláže na světě jsou podle nás v Portugalsku, a to konkrétně v Algarve. Nemusíte s námi souhlasit, ale určitě si v našem seznamu vyberete svou oblíbenou.

Nejlepší příruční zavazadla do letadla v roce 2024

Chystáte se letět jenom s příručním zavazadlem a váháte, jaké si pořídit? Sepsali jsme pro vás seznam těch nejlepších příručních zavazadel, a jak ho vybrat ke své spokojenosti.

Marketing

Marketing na internetu je naše denní obživa. Věříme, že sdílením svých nápadů, postupů a triku s vámi nepřijdeme o konkurenční výhodu.

Naše články jsou pro všechny, od začínajících blohů po profesionální markeťáky.

Nejnovější příspěvky o marketingu

Nejlepší české Patreon účty v roce 2024 – Které sledovat?

Popularita platformy Patreon, na níž od února 2023 působíme i my, pořád...

Zvyšte své prodeje pomocí veselých triček – marketingové tipy pro majitele internetových obchodů

Máte již vlastní firmu a také i své webové stránky či eshop?...

Finance a investice

Kromě vydělávání on-line také řešíme, jak se zajistit do budoucna. Pravidelně investujeme a zkoušíme nové postupy a platformy.

Nejnovější příspěvky o financích a investicích

Recenze eToro: recenze a zkušenosti v roce 2024

✅ Recenze platformy eToro ✅ Přehled nástrojů a návod na používání ✅ Vyplatí se přes eToro investovat? ✅ Čtěte více

Revolut karta recenze: zkušenosti dlouhodobého uživatele 2024

S rozmachem cestování v posledních pěti letech se objevila celá řada společností nabízející výhodnější platební karty pro platby v zahraničí. Revolut je jedna z nich a pro spoustu situací je nejlepší variantou.

Recenze

Neustále objevujeme nové aplikace a vychytávky, které nám usnadňují práci, nebo nám jakkoliv pomáhají v životě. Na ty nejlepší píšeme recenze.

Recenze eToro: recenze a zkušenosti v roce 2024

✅ Recenze platformy eToro ✅ Přehled nástrojů a návod na používání ✅ Vyplatí se přes eToro investovat? ✅ Čtěte více

Výbava pro miminko: Seznam pro rok 2024

V únoru 2024 se nám dva měsíce předčasně narodil syn Jonáš. V...

Recenze: Je LOLA&LYKKE nejlepší podpůrný těhotenský pás?

Proč jsem si vybrala podpůrný těhotenský pás místo šátku rebozo? Jak mi vyhovovala značka LOLA&LYKKE a na co si dát pozor při koupi? Zkušenosti těhotné

Jak na blog

Už roky přemýšlíte nad tím, že byste si chtěli založit blog, ale stále úplně nevíte, jak na to? Využijte náš seriál o zakládání blogu, který vás celým procesem provede.

13 opravdu jednoduchých tipů, jak na SEO

✅ Co to je SEO a jak na to velmi jednoduše ✅ 13 tipů, triků a praktik, jak zlepšit SEO vašeho webu ✅ + 10 nejlepších SEO nástrojů, které vám pomohou

Affiliate marketing: Praktický průvodce vyděláváním pomocí blogu

Začněte na svém webu doporučovat služby a produkty. Získávejte provize a začněte vaším webem pořádně vydělávat pomocí affiliate marketingu.

Jak si založit blog v roce 2024 – jednoduše a přehledně

✅Návod, jak založit blog na Wordpressu s vlastní doménou ✅Praktický průvodce propagací a vydělávání blogem ✅Rady od zkušených blogerů