...

20 tipů kam na víkend v ČR: ubytování

Chcete na romantickou dovolenou ve dvou, nebo sháníte místo, kam vzít celou rodinu či poslat prarodiče? Nevíte kam na výročí? Ať už plánujete rozlučku, nebo byste chtěli tip na místo na svatbu, v článku vám nabízíme ty nejlepší kouzelná místa, kam na víkend v ČR.

Někdy máme tendenci koukat se první mimo Českou republiku a myslet si, že tam najdeme krásnější místa s lepším servisem. To už v posledních letech ale není pravda. Za dokonalými místy nemusíte daleko. Všichni známe Český Krumlov a jeho Krumlovský mlýn, ale to není vše, co v Česku najdete!

Ve spolupráci s Amazing places jsme jich navštívili hned 20. Byl to měsíc plný vínečka, jídla a nabírání kil, ale poznali jsme opravdu kouzelná místa, která vám teď ukážeme.

Tip na nejlepší ubytování v Českém Krumlově: Krumlovský mlýn
Tip na nejlepší ubytování v Českém Krumlově: Krumlovský mlýn

Obsah článku

Kam na víkend v ČR: Tipy na romantické pobyty ve dvou

V Česku je řada nádherných míst, kam můžete vyrazit ve dvou. My jsme si to zamilovali v Mlýnu Denemark a v Lichtensteinské stodole. Rádi ale vyrážíme například i do Mikulova, kde si to ve dvou užijeme i v méně luxusním hotelu.

Tip: Přečtěte si článek s 28 tipy na nejlepší wellness hotely v ČR.

1) Na mazlící víkendy do Lichtensteinské stodoly

Pokud si myslíte, že vás nemůže nic překvapit, tady zjistíte, jak moc jste se mýlili. Ve skutečnosti Lichtensteinská stodola byla naší poslední zastávkou. Přijeli jsme tam a už nic nečekali. Viděli jsme ty nejluxusnější hotely v ČR, i romantické roubenky. Sotva se ale otevřela brána, pochopili jsme, že jsme nalezli poklad.

Nádherné květiny lemovaly cestu, vůně  mých milovaných šeříků doprovázela naše kroky k apartmánu. A když se otevřely dveře, zamilovali jsme se.

Uvnitř na nás čekal čerstvý perník ve tvaru srdce, neskutečně pohodlná pohovka a gramofon s deskami. Vše bylo zařízené ve stylu moderního venkova, takového, který jsme znali z Kanady.

Když se setmělo, rozsvítili jsme si na zahradě světýlka, která lemovala strom a přáli si, abychom odsud nemuseli odjíždět.

lichtensteinska stodola - kam na víkend v ČR
Za nás nejkrásnější místo na „mazlící“ víkend

Paní majitelka nám prozradila, že sem často přijíždí páry na „mazlící“ víkendy a nám je jasné proč. Intimita celého prostoru, vkusné vybavení a okolní les je přesně tím, čemu se říká romantika.

Rezervace Lichtensteinské stodoly

2) Za luxusem v oáze klidu do Mlýnu Danemark

Pouze deset minut od Kutné Hory se nachází oáza klidu uprostřed přírody. Projedete čarokrásným lesíkem, překročíte říčku Vrchlici a hned pod romanticky vyhlížející skálou stojí Mlýn Danemark.

mlyn danemark
Mlýn Danemark z výšky

„Jste tu sice jen na jednu noc, ale zítra ráno si budete připadat jako po dvou,” slíbil nám David, který nás v mlýně přivítal a měl pravdu, nikde jsme si snad v životě neodpočinuli tak, jako tady. Mlýn je sice ze 14. století, ale majitelka Gabriela Macíková dokázala skloubit historii s moderním designem. Nábytek pochází z jejího obchodu Flamant, který je založen právě na reinterpretaci starožitného nábytku.

mlýn danemark druhé patro
Ubytování to není nejlevnější, ale jedná se určitě o zážitek na celý život

Ocenili jsme to, že i když jsme se ocitli v jednom z nejluxusnějším ubytování v České republice, nepanovala tu škrobenost, která je s nimi často spojená. Personál byl všude, ale zároveň jsme o něm nevěděli. Kdykoliv jsme něco potřebovali, najednou se vynořil, aniž bychom tušili odkud, a jak vůbec poznal, že něco potřebujeme.

Jakoby se tady s námi zastavil čas. Přemýšleli jsme, jestli jsme někdy zažili takový klid. Možná vysoko v kanadských horách, daleko, daleko od civilizace. Mlýn Danemark je dokonalé relaxační místo pro dospělé, děti sem mohou ale až od 12 let. Za tento luxus si ale připlatíte.

Rezervace mlýnu Danemark

3) Pro ty, co chtějí něco neobvyklého jsou tu Apartmány Antico

apartmány antiko sklepní apartmán
Apartmány Antico jsou všechno jen ne konvenční

Když si rezervujete sklepní apartmán v Apartmánech Antico, přijde vám zpráva od majitele Petra: „Dobrý den, zvolili jste si ubytování v 800 let starém gotickém sklepení, kde se nachází prapůvod Mikulova. Apartmán je zážitkový a diametrálně nesplňuje současné komerční pojetí, je zde vše křivé, prožrané a prošlapané samozřejmě s prvky 21. století.”

Apartmany Antico druhe patro

Nejspíš vám ihned dojde, že na vás čeká nevšední zážitek. Gotické apartmány se nacházejí v zrenovovaném renesančním domě ze 17. století, kterým prochází část středověkého opevnění města Mikulova a Petr, který je vede, je stejně střelený, jako apartmány. A proto jsou Apartmány Antico místem, o kterých neustále mluvíme, vzpomínáme, a i když vážně nemám ráda gotiku (děsila jsem se kam to jdeme!), dnes vymýšlím důvody, proč bychom za Petrem měli zase vyrazit.

A hlavně, Mikulov sám o sobě stojí za to! Pálava je zkrátka úžasná.

Rezervace Apartmánů Antico

4) Minimalisti jezdí do Štajnhausu

Stajnhaus Mikulov
Romantické odpoledne ve Štajnhausu

Život v Mikulově plyne trochu pomaleji a nikdo se na vás nedívá zvláštně, pokud si dáte k snídani skleničku vína. Začali jsme přemýšlet, že bychom se do tohoto českého Toskánska přestěhovali. A tak jsme byli rádi, že jsme další den strávili ve Štajnhausu. Pokud máte rádi minimalismus, nejspíš bude vaší první volbou. Není se čemu divit, že vyhrál první místo v kategorii „Malé penziony 2017“.

A pokud už budete v Mikulově, zajděte si na snídani do kavárny Kuk, vyražte na oběd do restaurace Sojka a na večeři do Restaurace Marcela Ihnačáka v Boutique Hotelu Tanzberg. Určitě se nezklamete.

Rezervace Štajnhausu

5) Vychutnej si západ slunce se sklenkou vína ve Vinařství Václav

Vinarstvi Vaclav zahradka
Západ slunce ve vinařství Václav

S Lukášem víno milujeme, máme ale problém, že nás po téměř každém bolí hlava. Musíme si proto vybírat pouze ta vína, která jsou málo sířená a kvalitně zpracovaná. A tak jsme za nezvyklým vínem vyrazili do Vinařství Václav.

Víno z tohoto vinařství je z mnoha důvodů speciální. Keře vysázeli blízko sebe, aby si rostlinky hledaly vodu a živiny až v několika desítkách metrů hluboko. Díky této fintě se do hroznů dostávají minerální látky, které dodávají vínu specifickou chuť. Po ochutnávce vín se prostory začaly trochu vlnit, naštěstí je nad vinařstvím i stylové ubytování, a tak poté, co jsme si užili západ slunce z terasy, jsme se jen odploužili pár metrů do pokoje a propadli se do ovíněné říše snů.

Musíme vám ještě říct jednu skvělou věc, ráno jsme na klice našli piknikový koš se snídaní, a tím už si nás navždy dostali. (Ano, máme rádi dobré jídlo)

Rezervace Vinařství Václav

6) Ubytování na zámku – Chateau Herálec je nejen pro princezny

Chateau Heralec z vysky
Zámek Chateau Herálec z výšky

Hradů a zámků se trochu bojíme, často na nás působí studeně a necítíme se v nich dobře. Na Vysočině ale stojí jeden, který nás přesvědčil, že to tak být nemusí.

Velkorysé prostory zámku Chateau Herálec jsou velmi citlivě, ale zároveň luxusně vybavené, a je vidět, že si manželé Kasperovi dali při jeho rekonstrukci velmi záležet, aby ze zámku nebyla cítit jen velkolepost, ale i teplo a bezpečí domova.

Chateau Heralec odpocivarna
Odpočívárna s výhledem do zámecké zahrady

Nejkouzelnější je asi odpočívárna wellnessu s romantickým výhledem do zámeckého parku. Samotný wellness je údajně jeden z nejkrásnějších v ČR. My jsme bohužel neměli čas ho vyzkoušet (ale o to větší důvod se tam vrátit!).

Co nás ale dostalo, bylo to, když nám navečer přišla pokojská rozestlat postel, dala nám na ni pralinku a pohádku na dobrou noc. Stále si nejsme jisti, jestli se opravdu jednalo o pohádky, protože byly trochu zvláštní a malinko strašidelné (než je začnete číst dětem, tak si je raději předem projděte…).

7) Užijí si páry každého věku – Mamma’s Boutique Hotel

Mammas boutique hotel
Barevná recepce hotelu Mammas Boutique

Dobré jídlo, skvělý servis a privátní spa s finskou saunou a bio saunou nabízí Mamma’s Boutique Hotel v Poděbradech. Stojí přímo v srdci lázeňského města Poděbrady a pro svůj klid je oblíbený i mezi celebritami.

My jsme ocenili hlavně velmi milý a profesionální personál a možnost vypůjčit si v hotelu kola. Byli jsme tu teprve na začátku jara. Vzpomínáte si na ty první teplejší dny v polovině dubna? Tak přesně tehdy jsme tu byli, nastavovali tváře sluníčku a svištěli na kolech k soutoku Labe a Cidliny.

Podebrady na kole
Projížďka po Poděbradech

Pokud taky oceňujete výbornou snídani, tady jsme zažili jednu z nejlepších na našich cestách. Skvělá káva, všechno domácí a hlavně vám uvaří, co vám na očích vidí (pokud si teda nevyberete z menu, my jsme museli zkusit všechno!)

K hotelu patří i restaurace La Mamma Cucina, kavárna Oliver Cafe a Náš hostinec. Všechny tyto podniky jsou v Poděbradech vyhlášené, a když jsme se ptali místních na sociálních sítích, kam vyrazit, doporučovali nám právě je.

Rezervace Mammas Boutique Hotel

8) Pokud nějaký luxusní gastro zážitek musíte zažít, tak ten v Entrée Restaurant

Entree restaurant
Kam na výročí? Jedině do Entrée

Máme rádi dobré a kvalitní jídlo, ale nejsme zas takoví gurmáni milující experimentální zážitkovou gastronomii. Zkrátka to není nic, za co bychom chtěli utrácet. Jedinou výjimkou by byl Entrée Restaurant (Takže sem chcete jít na výročí).

Entree restaurant Premek Forejt
Lukáš s šéfkuchařem Přemkem Forejtem

Koncept otevřené kuchyně s živou zahradou jsme si hned zamilovali, fascinovaně jsme pozorovali kuchaře, z dálky jejich práce působila jako perfektně synchronizovaný tanec. Jídlo bylo skvělé a hlavně měli i vegetariánské degustační menu. Na večeři z rukou šéfkuchaře Přemka Forejta budeme ještě dlouho vzpomínat.

(REZERVUJTE SI STŮL TADY)

Kam na víkend s kamarádkou či rozlučku se svobodou

Pokud chcete vyrazit na víkend s kámarádkou nebo plánujete rozlučku se svobodou, existují i jiný místa než jen Pálava, kam teď jezdí každý (i my tam jezdíme, jižní Morava je skvělá). Pojďme se podívat na ty nejkouzelnější místa v Česku.

9) Proč je skvělou volbou Olomouc? Theatre Hotel

Theatre Hotel lobby
Lobby hotelu Theatre

Designové lobby vás zaujme hned, co vyjdete. Myslím, že můžu s klidným srdcem prohlásit, že se jedná o jedno z nejkrásnějších v ČR. Ve stejném duchu se nese i spa, které k hotelu patří. Nádherná vířivka zažila už nejednu rozlučku se svobodou.

Theatre hotel pokoj
Pokoj v olomouckém hotelu Theatre
Rezervace hotelu Theatre

10) A když chcete i romantický výhled, zkuste Theresian

Theresian Hotel Olomouc
Krásný výhled na Olomouc

Nevěděla jsem, jestli tohle zařadit pod romantiku pro dva nebo na rozlučky. Zkrátka, tady si to užijí páry i dámská jízda. V hotelu Theresian si můžete zarezervovat pokoj s balkónem s výhledem na historické budovy města. Pokud ho ale nedostanete, nesmutněte, vyražte do wellnesu, který je v posledním patře a s výhledem na Olomouc.

Mimo to, že je to opravdu krásný wellness, má střešní balkóny, odkud jsme sledovali čarodějnický ohňostroj. No rozlučka by tady rozhodně nebyla špatná.

Rezervace hotelu Theresian

11) Speciální party v Praze? Jedině na houseboatu

VIP Living Houseboat
VIP Living Houseboat

Musím říct, že jsem si vždycky chtěla zkusit bydlet v houseboatu. Od té doby, co jsme dokoukali seriál o vodnících (Neviditelní, znáte?), jsem po tom toužila.

Spolu s pobytem na lodi VIP Living Houseboat jsme dostali i na hodinu kapitána, který nás vozil kolem Náplavky. Tančili jsme na střeše houseboatu a přemýšleli, jak by se tu skvěle grilovalo. Na střeše je totiž nejen gril, ale i gaučík, křesílka a lehátka.

VIP Living Houseboat uvnitr
Projížďka lodí po Vltavě

Na večer jsme zaparkovali na ostrově Císařská louka a zatímco jsme odpočívali, labutě a kachny se připlouvaly skrz okna dívat, kdo je uvnitř. A tak ony pozorovaly nás a my zase pozorovali je. Než nás to všechny přestalo bavit a usnuli jsme jako dřeva při lehkém pohupování vln. 

Už dlouho jsme se takhle nevyspali. Jestli to bylo únavou, nebo vodou, to nevíme. Ale tušíme, že to nebyla náhoda.

Rezervace VIP Living Houseboat

Tipy na nejlepší místa na svatbu (nebo větší rozlučky)

Pokud plánujete svatbu nebo potřebujete místo na trochu větší rozlučku se svobodou, níže uvedená místa jsou naprosto ale naprosto dokonalá.

12) Správná svatba na vesnici – stylově –  Penzion Pastuška

Pastuska u Mikulova
Výhled na penzion Pastuška

Musím říct, že velmi brzy jsme se do Moravy zamilovali. Z vinařství Václav jsme odjeli do Penzionu Pastuška, který se nachází v Brodu nad Dyjí v Jihomoravském kraji. Ocitli jsme se tam v mém nejmilovanějším období, času rozkvetlých fialek a šeříků, které zdobily celou vesnici.

Penzion Pastuska
Chtěli byste tady hostinu?

V Pastušce najdete vše, co pro ideální klidný víkend potřebujete. Dobré víno, jídlo a pohodovou atmosféru. My jsme na chvíli zalitovali, že už máme vybrané místo na svatbu. Pastuška je pro všechny, kteří milují stylový venkov, perfektní volbou.

Rezervace penzionu Pastuška

13) Pohádková svatba na jihu Čech – zámek Mitrowicz

Zamek Mitrowitz
Zámek Mitrowicz

Jediné místo, na které jsem vyrazila bez Lukáše. Zdá se to divné, když píšu, že je skvělé na svatbu, ale my jsme tam nejely svatbovat, ale na dámskou jízdu, takovou malou „předrozlučku“ se svobodou. A pokud děláte větší rozlučku, určitě se také vyplatí. Přece jen, ta cena není tak vysoká.

Zamek Mitrowitz vana
Kdo z vás by chtěl doma takovouhle vanu?

Co vám ale chci napsat, že tohle místo přesvědčilo i Janču, která zámky nemusí (jako hodně nemusí). Mitrowicz ale má úžasně přívětivou atmosféru, a i když je to velký objekt, ihned jsme se tu cítili jako doma. Na zahradě jsme měly piknik, u jezírka se opalovaly a samozřejmě jsme musely vyzkoušet tu nádhernou vanu ve svatebním apartmánu.

Rezervace zámku Mitrowicz

14) Ve Dvoře Perlová voda zvládají velké svatby i team buildingy

Kdo hledá místo na velkou svatbu nebo na firemní večírek, měl by se podívat do Dvoru Perlová voda. Areál je obrovský, k dispozici je několik sálů, restaurace, mini pivovar, výstavní galerie, multifunkční travnaté hřiště, privátní wellness a v létě i koupací biotopové jezírko.

Dvur Perlova Voda
Obrovský komplex Dvůr Perlová voda

Jelikož jsme přijeli jen s Lukášem, nejvíce jsme si užili restauraci, kde vaří naprosto skvěle. My jsme zde ochutnali snad nejlepší ovocný koláč v našem životě. Musíme sem zajet i v létě, až budou mít suroviny z vlastní zahrádky. Pěstují si tu zeleninu i bylinky, zavařují ovoce a nově i pečou. Navíc v létě mají otevřenou netradiční venkovní restauraci, ale abyste viděli, jak vypadá, budete sem muset zajet. Tak vezměte kola a vyražte!

Dvur Perlova Voda kolac
A když pojedete okolo, stavte se tu na koláč, asi nejlepší, co jsme kdy měli!
Rezervace pokoje na dvoře Perlová voda

Kam s rodinou a dětmi na prodloužený víkend?

Chcete někam vyrazit s rodinou a malými dětmi, kde si to užijete všichni? I pro vás máme naprosto skvělé tipy. Do Resortu Maximus můžete sice jet i ve dvou (i my tam poslali rodiče), ale vyřádí se tam i děti.

15) Za wellnessem jedině do Resortu Maximus

Nevíte, kam vzít odrostlejší rodinu na víkend? Pokud nemáte doma zapřísáhlé odpůrce wellnessů (protože jinak si neumíme představit, že by se jim to tady nelíbilo), vemte je do Brna!

Maximus Resort Brno
Maximus Resort

Kousek za městem najdete takový malý český div. Infinit Maximus je termální a saunový svět, jehož dominantou je tyrkysové jezírko, které jakoby bylo vytrženo z nějaké exotiky. Nenechte se ale zmást, jedná se o studené jezírko, a když jsme do něj lezli my, mělo pouze 16 stupňů. Najdete zde ale také čtyři termální bazény, whirlpool, jedenáct druhů saun, moc milý personál a v rezortu Maximus je navíc skvělá restaurace, kde vůbec není problém, že jste třeba vegetariáni.

Rezervace do resortu Maximus

16) Místo, odkud se dětem nikdy nechce – Apartmány Kocourek

Apartmany Kocourek ruzovy pokoj
Roztomilé apartmány pro rodiny s menšími dětmi

Apartmány Kocourek jsou mezi dětmi tak populární, že odsud nechtějí ani na výlety. Jitka a Víťa vybudovali na Vysočině po vzoru ze zahraničí perfektní ubytování pro děti. Na zahradě je vyhřívaný bazén, prolézačky i trampolína a za každými dveřmi k úložným prostorům se schovávají hračky. Jitka a Víťa to tu vybudovali vlastníma rukama, a že zanechali v apartmánech kus svého srdce a lásky k dětem, poznáte okamžitě.

Apartmany Kocourek modry pokoj
Apartmány Kocourem

Navíc, je zde rychlá wifi, takže pokud si chcete vzít s dětmi home office, můžete tady v klidu pracovat, zatímco děti budou řádit na zahradě.

Rezervace apartmánů Kocourek

17) Útěk z města na pravou farmu – Statek Polžov

Statek Polzov kone
Na Statku Polžov se rozhodně nudit nebudete

Každý kdo nás zná, ví, že všude adoptujeme zvířata. Zvířata oba milujeme, a proto jsme byli nadšeni, když jsme zjistili, že dva dny strávíme na Statku Polžov, kde mají kachny, slepice, koníky, poníka, prasátka, ovečky, čtyři psy i kočky.

Statek Polzov Indianka
A když budete hodní, půjčí vám i indiánskou čelenku

Pokud máte doma vzpurné teenagery, můžete je tady nechat na týden zapřáhnout, práce je tady pro každého dost. Pokud jsou hodní, můžete si společně vyjet na koni, nebo jen pozorovat zvířátka či se potulovat po okolí. My jsme se zamilovali do prasátka Frídy a pejska Huga a většinu dne jsme strávili s nimi a Míšou a Pavlem, kteří statek vedou. Zážitků mají na rozdávání.

Rezervace statku Polžov

18) Na aktivnější víkend, kteří zvládnou i nesportovci – Bed & Bike Prachatice

Bed and Breakfast Prachatice
Nádherné apartmány v Prachaticích

V Bed & Bike Prachatice přišli s novým skvělým konceptem v hotelnictví. Pokud se ubytujete v jednom z jejich apartmánů, zdarma vám půjčí elektrokola. Elektrokola jsou skvělá v tom, že můžete jezdit na dlouhé výlety s celou rodinou (když má někdo horší kondičku, dá si turbo).

BB prachatice elektrokolo
Jízdu na elektrokole zvládne každý

Můžete vzít prarodiče a děti nad 8 let a vyrazit třeba na 50 km cyklovýlet. Ale skvělé jsou i pro páry, kdy jeden třeba příliš nesportuje. Elektrokola mají různé módy (eco, tour, sport, turbo), které pomohou, aby si cyklo výlet užila celá rodina.

Navíc, Prachatice jsou nádherné město a okolní příroda vás okouzlí.

Rezervace B&B Prachatice

19) Chalupa Sokolík, volba číslo jedna pro rodinné a skupinové víkendy

Chalupa Sokolik virivka
Vířivka, chalupa Sokolík

V Chalupě Sokolík to bylo poprvé, co jsme litovali, že jsme na cestě pouze spolu. Tahle skvělá chalupa je totiž perfektně zařízená pro skupiny. Ať už přijedete s dětmi nebo kamarády, ubytují zde až dvacet lidí a nudit se tu nemůžete. Nabízí hřiště na líný tenis, zimní pergolu, prolízačky a trampolínu pro děti, vířivku i saunu.

Chalupa Sokoliv zvenku
Rezervace chalupy Sokolík

20) Pohádková roubenka, kterou budete jen těžko opouštět

Roubenka Melanka zvenku
Roubenka Melánka

Když jsme dojeli do Rváčova, už nám šla naproti paní Štenglová. Spolu s manželem tady na Vysočině vybudovali v roce 2014 romantickou roubenku, kterou pojmenovali Melánka. Každý detail je uvnitř promyšlený do největší drobností. Každá dekorace má své místo a vy se přesunete do minulosti.

Roubenka Melanka ruzovy pokoj
Růžový pokojík v Melánce

Chaloupka má pec, kamna, Fitodar, saunu a dvě pohádkové ložnice. Modrou pro dospělé a růžovou pro děti.

Paní Štenglová se opravdu postarala o to, abychom se v Roubence cítili jako doma. Na stole stála napečená tvarohová bábovka a k večeři nám připravila tříchodové menu. Ačkoliv nás vybízela, ať trochu prozkoumáme okolí, my jsme nechtěli za nic na světě roubenku opouštět. Rozehřáli jsme si pec, a kdybychom nemuseli ráno do Prahy, nikdo by nás odsud nedostal.

Rezervace roubenky Melánka

Hledáte spíše tipy na cestovatelské zážitky? Koukněte na cestování a výlety po České republice od manželů Krauzových.

Kam na víkend ve dvou?

Na mazlící víkend vyražte do Lichteinsteinské stodoly, pro zážitek jako z pohádky o princeznách do Chateau Herálec a na wellness pobyt jedině do Maximus Resort u Brna. Doporučujeme také Mamma’s Boutique Hotel v samém srdci Poděbrad.

Kam na víkend s dětmi?

Do pohádkové roubenky Melánky nebo na venkov k manželům Kocourkovým do Apartmánů Kocourek.

Kam za přírodou?

Utečte z města na Statek Polžov!

Kam vyrazit s kamarádkou či partou přátel?

Pronajměte si v Praze houseboat VIP Living, nebo se vydejte na chalupu Sokolík.

Kam na dovolenou v ČR, když prší?

Když prší, můžete vyrazit do nějakého welnessu v České republice. Projděte si seznam nejlepších welness hotelů v ČR a vyberte si.

Související články

Okomentovat

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zde se nacházíte

EvropaČeská republika20 tipů kam na víkend v ČR: ubytování

O autorovi

Lucie Konečná
Lucie Konečnáhttps://www.lkmedia.cz
Cestování miluji úplně od útlého dětství, v naší rodině koluje i historka, že až na své první cestě do zahraničí jsem začala spát celou noc. 😁 Procestovala jsem už víc jak 40 zemí, žila jsem v Kanadě i Mexiku a mým snem je nyní domek v Portugalsku. Živím se online marketingem, miluji knihy, věnuji se ale i hodně sportu, zdravému životnímu stylu a zajímá mě vše kolem spánku. Jsem také provozní ředitelka nanoSPACE.

Nejnovější články na blogu