...

Kurzeo recenze: Které online kurzy si koupit?

Posledních šest měsíců jsem pečlivě studovala pět kurzů na vzdělávací platformě Kurzeo, abych vám dokázala říct, zda se vyplatí do jejich kurzů investovat. Kurzy jsou opravdu kvalitně zpracované, lektoři jsou velmi dobře vybraní, ale vždy záleží, na jaké úrovni zrovna jste a co od kurzu čekáte. Tato Kurzeo recenze vám prozradí, které kurzy se mi líbily nejvíce a do čeho se podle mě vyplatí investovat.

Kurzeo recenze

Co to je Kurzeo?

Kurzeo je česká vzdělávací platforma, která funguje ve webovém rozhraní. Na této platformě si můžete zakoupit kurzy od českých expertů na danou problematiku. Online kurzy jsou srozumitelné, velmi kvalitně natočené a jsou dostupné ve formě videí. Někteří lektoři přidávají i doplňující textové informace.

Kurzeo recenze: Co se mi na platformě líbilo

Jednou z největších výhod Kurzea oproti jiným platformám je, že je v češtině a přístup do kurzů není časově omezený. To je obrovská výhoda oproti třeba kurzům z Online Digisemestru, které jsou sice kvalitní, ale jsou časově omezené. Hlavní výhody Kurzea:

 • Zajímavá nabídka kurzů z oblasti marketingu,
 • kvalitní technické zpracování,
 • možnost zrychlení videa,
 • kvalitní lektoři,
 • časově neomezený přístup ke kurzu,
 • certifikát po ukončení.

Co se mi na Kurzeo nelíbilo

Nemám příliš co samotné platformě vytknout, na spouštění kurzů není třeba nijak výkonné zařízení ani příliš rychlý internet. Jelikož jsem ale trošku rozmazlená z amerických kurzů platformy Masterclass, chybí mi následující věci:

 • Kurzeo nemá aplikaci do telefonu,
 • nelze si stáhnout kurzy ke zhlédnutí offline,
 • lekce se neoznačí sama jako dokončená a je nutné kliknout na tlačítko.

Jaké kurzy Kurzeo nabízí?

Platforma Kurzeo nabízí širokou škálu kurzů v různých kategoriích. Níže naleznete seznam kurzů rozdělených do kategorií a informace o tom, pro koho jsou vhodné:

Kurzy online marketingu a sociálních sítí:

 1. Jak využít Tik Tok pro business – David Duc
  • Vhodné pro podnikatele, marketingové specialisty a influencery. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí seznámit s Tik Tokem.
 2. Canva pro začátečníky – Lenka Coates
  • Tento kurz je vhodný pro všechny marketingové specialisty, ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Doporučuji všema deseti. Lenka Coates je jednou z největších specialistek na Canvu v Česku.
 3. Základy reklamní textařiny – Martina Bechyňová
  • Vhodné pro copywritery, marketingové specialisty a podnikatele, ale i bloggery, specialisty an sociální sítě nebo SEO specialisty.
 4. Základy propagace na Facebooku (a Instagramu) – Václav Blahout
  • Vhodné pro podnikatele, ale především pro všechny, kteří začínají s reklamou na Facebooku.

Online kurzy práva v marketingu:

 1. Právo v influencer marketingu – Petra Dolejšová
  • Vhodné pro influencery a marketetéry, ale i pro podnikatele a firmy, kteří chtějí spolupracovat s influencery. Petra Dolejšová je jednou z největších expertek na právo v influencer marketingu.
 2. Právo v marketingu – Petra Dolejšová
  • Pro všechny, kteří dělají marketing. Vhodné pro markeťáky, firmy a podnikatele.

Online kurzy grafického designu a upravování fotografií:

 1. Jak upravovat fotky v Adobe Lightroom Petr Klempa
  • Vhodné pro fotografy, markeťáky, grafiky, ale i influencery a bloggery.
 2. Jak navrhnout dokonalý e-book – Lenka Coates
  • Vhodné pro markeťáky, autory, ale i podnikatele
 3. Online kurz lifestyle fotografie – Petr Klempa
  • Vhodné pro fotografy, influencery a blogery
 4. Adobe Illustrator pro začátečníky – Miroslav Šulc
  • Vhodné pro začínající grafiky, designery a studenty

Kvalitní online kurzy jógy.

 1. Jóga pro začátečníky – Bára Sedláková
  • Vhodné pro začátečníky v józe a osoby hledající relaxaci
 2. Jóga restart – Bára Sedláková
  • Vhodné pro ty, kteří se chtějí znovu dostat do jógy nebo hledají nový začátek
 3. Jóga po práci – Bára Sedláková
  • Vhodné pro všechny, kteří mají sedavou práci.

Komunikace a osobní rozvoj:

 1. Základy sebevědomé komunikace – Lukáš Adam
  • Vhodné pro jednotlivce hledající zlepšení komunikačních dovedností a sebevědomí
Nejlepsi online kurzy pro markeťáky na platformě kurzeo

Jaké kurzy jsou na platformě kurzeo nejlepší?

Tohle je velmi individuální, protože velmi záleží na tom, v čem podnikáte nebo co děláte za profesi. Osobně jsem si velmi užila online kurz s Lenkou Coates o Canvě, ale líbil se mi i úvod do TikToku s Davidem Ducem.

Pokud začínáte s FB reklamou, mohu vám doporučit i kurz s Václavem Blahoutem. Ten je ideální pro všechny začátečníky a mírně pokročilé, kteří se potřebují zorientovat v nastavení. Jako vždy výborná je Petra Dolejšová ale i Petr Klempa s kurzem Lightroomu. Níže rozebírám pět kurzů, které bych vám doporučila.

Recenze kurzu Právo v influencer marketingu s Petrou Dolejšovou

kurz práva v online marketingu na platformě Kurzeo

Krátký online kurz s Petrou Dolejšovou je stejně výborný, jako ji zažít na živo. A nemusíte nikam jezdit ani si platit drahé školení (online kurz stojí pouze 690 Kč).

Petra Dolejšová vám řekne vše, co potřebujete pro influencer marketing vědět. Mám Petru moc ráda, slyšela jsem ji mluvit na konferencích mnohokrát a jsem přesvědčena, že její přednášky jsou jedny z nejpoučnějších v marketingu.

Díky ní jsme předešli v influencer marketingu řadě problémů. Tohle je kurz, který by zkrátka měl absolvovat úplně každý, kdo chce dělat influencer marketing. Proč? Protože se nechcete s influencer dostat do křížku a určitě nechcete platit žádné pokuty. Influenceři stojí velké peníze a měli byste tedy mít vše právně v pořádku.

Pro koho kurz je: Pro všechny, kdo řeší spolupráce s influencery.

Kolik kurz stojí: 690 Kč

Recenze: Online kurz na úspěšný TikTok

Jak využít TikTok pro business - online kurz TikToku

V dnešní době je TikTok jednou z nejrychleji rostoucích sociálních sítí a jeho vliv na podnikání nelze přehlédnout. Pokud vás TikTok děsí stejně jako mě, tenhle kurz je pro vás. Je vhodný ale i pro všechny, kteří se chtějí stát úspěšnými na TikToku.

Ačkoliv se jedná o jeden z nejdražších kurzů na platformě Kurzeo, tento kurz mi přišel ze všech nejpoučnější. Nejspíš proto, že TikToku jsem se do té doby dost vyhýbala.

Kurz začíná úvodním představením TikToku, které vám ukáže, co všechno vám tato platforma může nabídnout. Poté se kurz zaměřuje na optimalizaci profilu a algoritmus TikToku, který je klíčový pro dosažení virálního úspěchu.

Co mě na kurzu nejvíce bavilo byly konkrétní tipy, jak vytvářet obsah, který skutečně na TikToku funguje. V kurzu vám lektor představí styly videí pro firmy a podnikatele, které na TikToku umí upoutat pozornost a přilákat zákazníky. S jeho pomocí se naučíte, jak efektivně natáčet a stříhat videa, aby byla co nejzajímavější pro diváky.

Co mě na tomto kurzu nejvíce oslovilo, byla kombinace praktických rad a teoretického pozadí, které mi pomohly pochopit, jak funguje TikTok a jak ho využít pro své podnikání.

Kdo je David Duc?

David Duc je zakladatel TikTokuj.cz, skvělý markeťák a expert na sociální síť TikTok. Během krátké doby dokázal získat více než 280 000 sledujících a 7 milionů lajků na svých videích. Původně se věnoval cestovní agentuře, ale kvůli Covidu začal hledat možnosti podnikání v online prostředí. Jeho úspěch na TikToku ho inspiroval k založení agentury TikTokuj.cz, která se specializuje na školení tvůrců a podnikatelů v oblasti TikToku.

 • Pro koho je vhodný: Pro markeťáky a každého, kdo chce být úspěšný na TikToku .
 • Kolik stojí: 2990 Kč

Recenze kurzu: Základy úpravy fotografií v Adobe Lightroom

Recenze kurzu: Základy úpravy fotografií v Adobe Lightroom

Víte moc dobře, že na Lightroom nedáme dopustit, je to nejlepší nástroj na úpravu fotek. Pokud hledáte online kurz Adobe Lightroom pro začátečníky, doporučuji tento kurz od Petra Klempy. Za pouhých 990 Kč vám tento kurz otevře dveře do fascinujícího světa fotografie a ukáže, jak z vašich snímků udělat skutečná mistrovská díla.

Kurz obsahuje 12 lekcí, které vás provedou:

 • Celým procesem úpravy fotografií,
 • základním workflow,
 • importem a exportem fotografií,
 • tvorbou vlastních presetů.

Skvělé jsou i lekce o filtrování fotografií a zkratkách, které vám pomohou ušetřit čas a zefektivnit váš proces úpravy fotografií. A aby toho nebylo málo, kurz zahrnuje i bonusovou lekci o použití Lightroomu na iPadu, což umožňuje pracovat s vašimi fotografiemi i na cestách.

 • Pro koho je kurz vhodný: Pro každého fotografa, který chce umět s Lightroomem a posunout tak své fotografie.
 • Kolik stojí: 990 Kč

Recenze kurzu: Základy úpravy fotografií v Canva pro začátečníky

Recenze kurzu: Základy úpravy fotografií v Canva pro začátečníky

Pracuji v Canvě roky, přesto jsem v tomto kurzu nalezla řadu tipů, o kterých jsem nevěděla. Tento kurz je tedy sice pro začátečníky, ale je tak obsáhlý, že si v něm najdete něco nového i zkušený uživatel. Přestože patří k dražším kurzům na platformě, za 1790 Kč získáte přístup k bohatému obsahu, který vás naučí tvořit profesionální grafiku snadno a rychle.

Kurz vede největší český expert na Canvu – Lenka Coates, která je lektorkou a zakladatelkou projektu Canva – Grafika lehce. Tento projekt funguje od roku 2020. Jejím hlavním cílem je pomáhat podnikatelům a jednotlivcům naučit se ovládat online grafický nástroj Canva, aby mohli efektivně propagovat své produkty a služby na sociálních sítích.

Kurz je rozdělen do 20 lekcí, které pokrývají vše od vytvoření Canva účtu až po sdílení vašich návrhů. Naučíte se, jak nahrávat a upravovat své vlastní fotografie a obrázky, a jak pracovat s textovým nástrojem.

Pokud chcete efektivněji pracovat s Canvou nebo se s ní jen seznámit, tento kurz je naprosto skvělý.

Recenze kurzu: Základy propagace na Facebooku a Instagramu

online kurz facebook reklamy kurzeo

Jste-li začátečník nebo mírně pokročilý v oblasti reklamy na Facebooku a Instagramu, pak je to velmi užitečný kurz. Za pouhých 990 Kč vám tento kurz otevře dveře do fascinujícího světa sociálních médií a pomůže vám efektivně propagovat váš produkt či službu.

Lektor Václav Blahout vás ukáže všechny základy, které potřebujete vědět pro úspěšné vedení kampaně.

Kurz se skládá z 19 lekcí, které vás provedou všemi aspekty nastavení a správy reklamních kampaní na Facebooku a Instagramu. Od volby správného cíle kampaně, přes nastavení rozpočtu a plánu kampaně, až po podrobné nastavení okruhů uživatelů – budete mít plnou kontrolu nad vaší reklamou.

Pro pokročilejší bude nejzajímavější nejspíš lekce 16, která se věnuje expanzi do zahraničí. Tato lekce vás přesvědčí, že možnosti propagace na Facebooku a Instagramu jsou prakticky neomezené a že můžete díky nim dosáhnout úspěchu i za hranicemi své země.

Osobně mě tento kurz bavil ze všech nejméně, protože obsahuje opravdu základy FB reklamy. Není tedy vhodné pro velmi pokročilé a experty, kteří hledají tipy na funnely či jiné pokročilejší strategie FB reklamy.

 • Pro koho kurz je: Pro začátečníky a pokročilé v oblasti FB reklamy.
 • Kolik stojí: 990 Kč

Vyplatí se tedy investovat do Kurzea?

Cena kurzů je opravdu přívětivá a kvalita vysoká. Pokud tedy najdete kurz, který vás zajímá, určitě bych s koupí neváhala. Vždy si přečtěte recenze u jednotlivých kurzů a pro koho jsou vhodné a podle toho se rozhodněte. Věřím, že má recenze vám pomůže s výběrem. Pokud bych se rozhodla studovat nějaké další z výběru od Kurzea, určitě článek doplním.

Máte nějaké tipy na zajímavé kurzy? Napište mi do komentářů. Pokud jste markeťáci a blogeři, nezapomeňte nás sledovat na našem Patreonu, kam dáváme každý týden naše tajné tipy na marketing a vydělávání blogem.

FAQ – Často kladené otázky

Recenze Kurzeo

Lucie Konečná

Ovládání platformy
Kvalita lektorů
Kvalita kurzů
Nabídka kurzů
Cena kurzů

Shrnutí

Cena kurzů je opravdu přívětivá a kvalita vysoká. Pokud tedy najdete kurz, který vás zajímá, určitě bych s koupí neváhala. Vždy si přečtěte recenze u jednotlivých kurzů a pro koho jsou vhodné a podle toho se rozhodněte. Věřím, že má recenze vám pomůže s výběrem. Pokud bych se rozhodla studovat nějaké další z výběru od Kurzea, určitě článek doplním.

4.6

Související články

Okomentovat

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zde se nacházíte

MarketingKurzeo recenze: Které online kurzy si koupit?

O autorovi

Lucie Konečná
Lucie Konečnáhttps://www.lkmedia.cz
Cestování miluji úplně od útlého dětství, v naší rodině koluje i historka, že až na své první cestě do zahraničí jsem začala spát celou noc. 😁 Procestovala jsem už víc jak 40 zemí, žila jsem v Kanadě i Mexiku a mým snem je nyní domek v Portugalsku. Živím se online marketingem, miluji knihy, věnuji se ale i hodně sportu, zdravému životnímu stylu a zajímá mě vše kolem spánku. Jsem také provozní ředitelka nanoSPACE.

Nejnovější články na blogu