...

Easylingo recenze: Vyplatí se online kurzy?

Easylingo je česká značka online kurzů cizích jazyků, které můžete studovat pomocí interaktivní aplikace v telefonu, v tabletu nebo přímo ve vašem počítači. Víte, že se jedná o stejnou aplikaci a stejné kurzy jako v případě Onlinejazyků? Jak je to možné a v čem se Onlinejazyky od Easylinga liší? A vyplatí se do Easylinga investovat? Čtěte dál naší Easylingo recenzi a dozvíte se.

Easylingo recenze
Easylingo recenze

Online jazyky vs. Easylingo: Jaký je rozdíl

Easylingo i Onlinejazyky patří české společnosti ONLINE learning, s.r.o., která se specializujete na výuku cizích jazyků zábavnou formou. Oproti Duolingu či jiným aplikacím vás neučí pouze slovíčka, ale i gramatiku a výslovnost. Onlinejazyky i Easylingo nabízí naprosto totožné produkty, v čem jsou tedy jiné?

Easylingo a Onlinejazyky se liší pouze ve dvou věcech, a to ve způsobu, jakým si nakupujete jednotlivé kurzy a v jakém jazyce můžete studovat. Zatímco u Onlinejazyky.cz si kupujete přístup k jednomu konkrétnímu kurzu, v případě Easylingo.cz platíte měsíční předplatné, tím získáte přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích.

Pro ty, kdo se chtějí ponořit do jazyka až po uši, je zde předplatné PRO. To vám otevře dveře k celkem 84 kurzu ve stejných šesti světových jazycích. Easylingo stejně jako Onlinejazyky nabízí kurzy angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny i francouzštiny. 🙂

Online jazyky lze studovat pouze česky, ale Easylingo je značka, která funguje v Česku, na Slovensku, Polsku, Anglii i Španělsku. Můžete tedy studovat angličtinu i slovensky.

Easylingo recenze
Metoda výuky je skvělá pro všechny věkové kategorie

Pro koho jsou vhodnější Onlinejazyky a pro koho Easylingo?

Easylingo se vyplatí pro ty, kteří se chtějí učit více jazyků najednou nebo jsou přesvědčeni, že zvládnout projít kurzem za méně než 11 měsíců, v takovém případě se vyplatí si pořídit základní předplatné. Většina kurzů na Online jazyky stojí totiž 2490 Kč.

Já osobně mám raději Onlinejazyky.cz, protože preferuji celoživotní přístup ke kurzu. Na druhou stranu, kdybych měla předplatné, možná by mě to motivovalo více a efektivněji studovat.

Vyzkoušejte si kurz zdarma, než si ho koupíte

Než si koupíte online kurzy od Easylingo či Onlinejazyky, určitě si vyzkoušejte aplikaci nejprve ZDARMA. Nebudete přece kupovat zajíce v pytli?

Jaké online kurzy cizích jazyků Easylingo nabízí?

Angličtina Němčina Francouzština Španělština Italština Ruština Čeština pro cizince
Úroveň A1
Úroveň A2 x x
Úroveň B1 x x x
Úroveň B2 x x x
Úroveň C1 x x x x x x
Úroveň C2 x x x x x x
Balíčky slovíček x
Odborné specializace x x x

Kolik stojí Easylingo?

Když se podíváme na cenovou nabídku, určitě dává největší smysl si zaplatit roční předplatné v jedné ze dvou kategorií (základní či PRO). A proč? V případě základního ročního předplatného platíte pouze za 7 měsíců a získáte 5 měsíců zdarma.

V případě PRO varianty je to stejné – a když si uvědomíte, kolik kurzů a v jaké kvalitě dostanete, je matematika jasná. Než se ale do platby pustíte, určitě si vyzkoušejte Easylingo ZDARMA.

Typ předplatnéhoCena měsíčněPopisCelková cena
Základní
Měsíční399 KčPřístup do 50 kurzů v 6 jazycíchMěsíčně strháváno
Půlroční259 KčPřístup do 50 kurzů v 6 jazycích1554 Kč
Roční229 KčPřístup do 50 kurzů v 6 jazycích2748 Kč
Předplatné PRO
Měsíční499 KčPřístup do 84 kurzů v 6 jazycíchMěsíčně strháváno
Půlroční339 KčPřístup do 84 kurzů v 6 jazycích2034 Kč
Roční289 KčPřístup do 84 kurzů v 6 jazycích3468 Kč

Jak funguje učení s Easylingem?

Učení jazyka s Easylingo není jen o tom, kolik jazyků nabízejí, ale jak efektivně vás provedou každým z nich. Na Easylingo najdete kurzy angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny i francouzštiny.

V okamžiku, kdy kliknete na Easylingu, že chcete vyzkoušet kurz ZDARMA, můžete začít studovat. A to buď v aplikaci nebo na počítači. V Easylingu si nekupujete jeden kurz, takže můžete studovat to, co vás zrovna láká.

Máte chuť na angličtinu? Super, můžete si vybrat z 25 různých kurzů, a to buď podle toho, jak daleko v učení jste (od začátečníků až po odborníky) nebo podle toho, co vás láká – třeba příprava na maturitu nebo obchodní angličtina.

Každá lekce má svůj systém. Začnete se seznamem nových slovíček, která se v ní objeví. Pak následuje řada cvičení – budete vyplňovat křížovky, posouvat různě slovíčka nebo rozhodovat, co je pravda a co nepravda. A na konci? Test – ale nebojte, není to žádný strašák.

Nejlepší na tom je, že si můžete cvičení opakovat, dokud nedosáhnete dokonalosti. Takže žádný stres. Easylingo je zde proto, aby vám pomohlo ne aby vám způsobovalo úzkosti.

Recenze Easylingo: Co se mi líbí?

Na Easylingo mě baví nejen to, že vás online kurzy opravdu jazyk naučí, ale že je to vše velmi zábavnou a interaktivní formou. Budu k vám ale upřímná, nejvíce mě baví to, že se nemusím stresovat z dělání chyb.

Easylingo recenze
Easylingo nabízí efektivní a zábavný způsob učení jazyka.

Jedinečný, zábavný, ale hlavně efektivní způsob učení

Na Easylingo nenajdete žádná nudná cvičení. Různorodé úkoly a aktivity zajistí, že se rozhodně nebudete nudit.

Během lekcí se setkáte s různými cvičeními:

  • Vyplňování prázdných míst ve větách,
  • řazení slovíček,
  • luštění křížovek,
  • skládání vět,
  • rozhodování o pravdivosti a nepravdivosti vět,
  • poslech a mluvení.

Easylingo je zkrátka hravé, že občas zapomenete, že se učíte cizí jazyk. Za každé úspěšně dokončené cvičení získáváte body a žolíky, jež vám pomohou v postupu v žebříčku. Pokud jste soutěživí, můžete se poměřovat s přáteli a sledovat váš i jejich pokrok ve statistikách.

Metoda řízeného opakování: Aplikace vás nenechá jazyk zapomenout

Easylingo využívá principu řízeného opakování. Když se učíte něco nového, vytvoří se ve vašem mozku jemné neuronové spojení, které bez opakování může zeslábnout. Opakovaným studiem toto spojení posilujete.

Tento přístup má své kořeny v objevech profesora Hermanna Ebbinghausena z 19. století, který zjistil, že většinu informací zapomeneme velmi rychle po jejich osvojení.

S využitím těchto poznatků Easylingo zavedlo systém, kde se každý den učíte jen 30% nového a zbytek je opakování. Tímto způsobem si můžete uchovat čtyřikrát více informací než při tradičních metodách studia.

Easylingo recenze
Metoda řízeného opakování: Aplikace vás nenechá jazyk zapomenout

S Easylingo se i rozmluvíte

Říkáte si, že aplikace vás nenaučí mluvit. Není to pravda. Může se zdát, že online platformy nemohou nahradit skutečného učitele, protože s nimi nemůžete komunikovat. Ale Easylingo je o krok dále. Kliknutím na ikonu mikrofonu můžete vyslovit slovo či větu, kterou právě studujete. Aplikace poté posoudí vaši výslovnost.

Výsledky ihned a žádné trauma z toho, že mi něco nejde

Na rozdíl od tradičních učebnic či kurzů, kde čekáte na zpětnou vazbu dny či týdny, Easylingo vám poskytne výsledky v mžiku. Co je ale skvělé, že když se vám něco nepovede, vidíte to jen vy a cvičení můžete opakovat tak dlouho, dokud ho nedáte na 100 %.

Učte se ve svém rytmu – žádný stres z výuky

I když pravidelnost je klíčem k úspěšnému studiu cizího jazyka, všichni víme, že někdy potřebujeme pauzu. Ať už kvůli pracovnímu nasazení, nemoci či dovolené. Při tradičních jazykových kurzech můžete snadno ztratit krok a pak být ve stresu, že jste pozadu. Ale s Easylingo se učíte, kdy chcete. A jakmile získáte návyk, dvacet minut denně s telefonem v ruce bude hračka.

Pokud se rozhodnete studium na chvíli přerušit, váš obsah vám nikam nezmizí. Stačí v aplikaci zapnout režim opakování a znovu si projít učivo.

Easylingo recenze
Učit se můžete i ve španělštině nebo v polštině.

Slovíčka můžete mít v aplikaci nebo si je vytisknout

Slovíčka můžete samozřejmě procvičovat jednoduše v aplikaci. Pokud ale nechcete, i na to je Easylingo připravené.

U každé lekce si můžete slovíčka uložit do svého zařízení ve třech formátech. Ať už jako jednoduchý list, tisknutelné kartičky nebo audio soubory. Tak můžete procvičovat slovní zásobu i cestou metrem či tramvají, aniž byste měli oči přilepené k obrazovce.

Statistiky jako motivace

Easylingo si zakládá na herním přístupu k výuce. Kromě motivujících videí po cvičení máte k dispozici dashboard s aktuálními statistikami. Sledujte svůj pokrok, postup v kurzech a kolik slovíček jste se naučili za uplynulý týden.

Mobilní aplikace vám pomáhá sledovat vaše učební úspěchy a motivuje vás, abyste každý den zvládli alespoň těch dvacet minut. Sbírejte body, soutežte s přáteli a sledujte svůj postup v žebříčcích.

Aplikace Easylingo do telefonu

Od února 2019 mají Onlinejazyky i Easylingo vlastní mobilní aplikaci pro telefony se systémy Android a iOS, kterou využijete kdykoliv na cestách, v pauze na oběd nebo při kafi. Můžete se učit v tramvaji i v autobusu, zkrátka kdekoliv zrovna jste.

Na čem běží Easylingo kurzy
Počítačová verze Ano
Mobilní aplikace Ano
Aplikace pro Android Ano
Aplikace pro iOS Ano
Aplikace v češtině Ano
Funguje i offline Materiály lze stáhnout

Certifikát z dokončení kurzu

Pokud zdárně ukončíte kurz s Easylingo, stejně jako v případě Online jazyků i v Easylingo získáte certifikát o absolvování kurzu.

Co se mi nelíbí na Easylingo

Nelíbí se mi nemožnost vyresetovat online kurz, chápu to v případě Online jazyků, kdy si člověk kupuje kurz na doživotí a mohl by po vyresetování kurzu přístupy předat někomu dalšímu, ale v případě předplatného si zbytečně musí člověk zrušit předplatné a založit nový účet, když chce projít celý kurz znovu.

Co si z recenze odnést

Easylingo nabízí stejné kurzy cizích jazyků jako Onlinejazyky, ale nabízí je formou předplatného a na rozdíl od Onlinejazyků, poskytuje kurzy pro Čechy, Poláky, Slováky, ale i španělsky a anglicky mluvící. Můžete se učit 6 jazyků a vyzkoušet celkem 84 kurzů.

Easylingo nabízí učení cizích jazyků zábavnou formou založenou na vědeckých poznatcích, naučí vás nejen slovíčka, fráze a gramatiku, ale kontroluje i vaší výslovnost. Easylingo je ideální aplikace pro všechny, kteří se chtějí efektivně učit cizí jazyky.

Často kladené otázky

Kolik stojí Easylingo?

Easylingo stojí od 229 Kč měsíčně, když si zaplatíte základní členství na 12 měsíců.

Kolik kurzů nabízí Easylingo?

Easylingo nabízí 84 kurzů.

Jaké jazyky nabízí online kurzy Easylingo?

Na Easylingo najdete kurzy angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny i francouzštiny.

Co to je Easylingo?

Easylingo je online platforma na učení cizích jazyků. Můžete se učit přes aplikaci nebo na desktopu.

Lze vyzkoušet online kurzy Easylingo ZDARMA?

Ano. Můžete vyzkoušet první kapitolu zdarma.

Shrnutí recenze

Od roku 2019 využívám Easylingo ke studiu cizích jazyků a dosud jsem nenarazila na lepší kurzy. Díky nim jsem se zdokonalila v angličtině i španělštině. Ocenila jsem jejich metodu výuky, která trvá pouhých 20 minut denně a rychle přináší viditelné výsledky. Mobilní aplikace je intuitivní a ideální pro opakování slovní zásoby.

Hodnocení od autora recenze

Způsob učení
97 %
Ovládání aplikace
95 %
Nabídka kurzů
90 %
Kvalita kurzů
95 %
Cena kurzů
95 %

Související články

Okomentovat

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zde se nacházíte

RecenzeEasylingo recenze: Vyplatí se online kurzy?

O autorovi

Lucie Konečná
Lucie Konečnáhttps://www.lkmedia.cz
Cestování miluji úplně od útlého dětství, v naší rodině koluje i historka, že až na své první cestě do zahraničí jsem začala spát celou noc. 😁 Procestovala jsem už víc jak 40 zemí, žila jsem v Kanadě i Mexiku a mým snem je nyní domek v Portugalsku. Živím se online marketingem, miluji knihy, věnuji se ale i hodně sportu, zdravému životnímu stylu a zajímá mě vše kolem spánku. Jsem také provozní ředitelka nanoSPACE.

Nejnovější články na blogu

Od roku 2019 využívám Easylingo ke studiu cizích jazyků a dosud jsem nenarazila na lepší kurzy. Díky nim jsem se zdokonalila v angličtině i španělštině. Ocenila jsem jejich metodu výuky, která trvá pouhých 20 minut denně a rychle přináší viditelné výsledky. Mobilní aplikace je intuitivní a ideální pro opakování slovní zásoby. Easylingo recenze: Vyplatí se online kurzy?