To nejlepší z Loudavým Krokem

Naposledy aktualizováno: 21. října, 2019

Vítejte na našem blogu o cestování a digitálním nomádství! Objevili jste se na místě plném dobrodružství, příběhů, fotografií a návodů, jak cestovat po světě 365 dní v roce.

Nevíte, kde začít?

Vybrali jsme pro vás seznam našich oblíbených článků a tipů, abyste si udělali rychlou představu, o čem tento blog je.

  • Přečtěte si nějaký příběh z našich cest
  • Inspirujte se našimi fotografiemi a cestovními itineráři
  • Začněte plánovat vaše nové cestovatelské dobrodružství
  • Zjistěte, jak můžete i vy nepřetržitě cestovat a pracovat online

A kdo jsme my? Přečtěte si o nás tady.

Pokud chcete dostávat exkluzivní obsah (takový, který nenajdete na blogu) a nahlédnout pod pokličku našeho blogu, přidejte se do našeho newsletteru.

Příběhy z cest

Tento cestovatelský blog jsme původně založili pro sdílení našich zážitků s rodinou a blízkými kamarády. Tohle jsou naše nejoblíbenější zážitky!

 

Detailní cestovní itineráře

Kromě psaní o našich zážitcích také rádi sdílíme naše cestovní itineráře, které vám ušetří spoustu peněz a hodin strávených nad plánováním. Tipy na to, co vidět, kde se ubytovat, na co si dát pozor a mnoho dalšího.

Další itineráře najdete tady.

 

Jak cestovat po světě

Připraveni vyrazit na cestu? Máme pro vás spoustu tipů na to, co si sebou zabalit, jak hledat levná ubytování nebo jaké zvolit pojištění. S námi se vyhneme základním chybám, které začínající cestovatelé dělají.

Další tipy najdete tady.

 

Nejkrásnější místa v destinacích

Cestujeme pomalu a tak v jednotlivých místech zůstáváme i celé měsíce. Známe proto každý kousek země v okolí a ta nekrásnější místa sepisujeme pro naše čtenáře.

 

Zajímá vás spíše vydělávání online? Podívejte se na náš druhý blog.

Pokud chcete dostávat exkluzivní obsah (takový, který nenajdete na blogu) a nahlédnout pod pokličku našeho blogu, přidejte se do našeho newsletteru.