Jak ušetřit kartou při cestování až 13 % (na letenkách, ubytování atd.)

Pokud jste na tom stejně jako my, hledáte způsoby, jak cestovat levněji. A největší výdajovou položkou jsou vždy letenky a ubytování. O hledání levných letenek a ubytování jsme už psali, ale přišli jsme na další způsob, jak si oboje pořídit ještě o NĚCO LEVNĚJI.

 

Platební kartu Twisto.cz používáme už téměř rok, ale teprve před měsícem nám došlo, že jí můžeme skvěle využít pro cestování. Je to česká služba, která nabízí platební kartu s cestovním pojištěním, cashbackem a možností splácet výdaje jednou měsíčně.

 

Co přesně Twisto nabízí?

 

Cashback až 13 % na nákupy platební kartou

Pro cestování nejzajímavějším cashbackem je Booking.com (2 % – 4 % za každou rezervaci) a Kiwi.com, kde dostanete 1,5 % ceny letenky zpátky. Momentálně je v nabídce zhruba 60 obchodů, kde získáte cashback, včetně lékáren, elektroniky nebo trenýrek.

 

Lepší kurzy pro platbu v zahraničí, než u běžných bank

Klasické banky nám dříve s klidem napařily i 5 % poplatek za platbu v zahraniční měně. To se u Twista neděje a třeba u Eura je rozdíl více jak 50 haléřů, což je při větších částkách už opravdu znát.
Twisto kurzy

 

Pojištění až na 30 denní cesty a zimní sporty zdarma ke kartě

Pojištění je zprostředkované přes pojišťovnu UNIQA a platí pro celou rodinu, pokud jedete společně. Oproti ostatním podobným kartám jde o pojištění V ČEŠTINĚ, takže si můžete v klidu pročíst podmínky a všemu porozumět.

 

Slevu 3 % z každé platby, pokud si platíte Premium.

To vyjde na 99 Kč měsíčně (první 3 měsíce zdarma). Základní verze je zdarma na pořád.

 

TO ZNAMENÁ, že když si pořídíte Premium účet, můžete mít 7 % slevu na ubytování (4 % + 3 %) a 4,5 % (1 % + 3 %) na letenky!
Twisto hotely

 

Platební náramky

Kromě platební karty dostanete také bezkontaktní platební náramek, s kterým můžete i plavat. Nemusíte s sebou tahat kartu, nikdo vám z ní tak nemůže opsat údaje a je to o 100 % bezpečnější. Navíc je fajn zaplatit nákup nahnutím zápěstí.

Twisto náramek

 

Platba faktur za vás

Kdykoliv nám přijde nějaká faktura, stačí ji přeposlat do Twista a oni se o ní postarají. Už žádné přeťukávání do on-line bankovnictví (protože Češi se asi nikdy nenaučí používat QR kódy :)).

 

300 Kč za registraci

A teď to nejlepší, proč jsme se tento článek rozhodli napsat. Protože jsme jedni z nejaktivnějších uživatelů Twista, dostali jsme speciální promo kód, který našim kamarádům dá 300 Kč bonus za registraci (která je zdarma a trvá chvilku). No a protože všechny naše čtenáře považujeme za kamarády (a nikdo nám to nezakázal), šíříme odkaz i mezi vás.

 

Jak 300 Kč zdarma získáte?

Stačí kliknout SEM a registrovat se, nebo při registraci zadat promo kód LOUDAVYMKROKEM.