Jak ušetřit kartou při cestování až 13 % (na letenkách, ubytování atd.)

Naposledy aktualizováno: 26. října, 2019

Pokud jste na tom stejně jako my, hledáte způsoby, jak cestovat levněji. A největší výdajovou položkou jsou vždy letenky a ubytování. O hledání levných letenek a ubytování jsme už psali, ale přišli jsme na další způsob, jak si oboje pořídit ještě o NĚCO LEVNĚJI.
Platební kartu Twisto.cz používáme už téměř rok, ale teprve před měsícem nám došlo, že jí můžeme skvěle využít pro cestování. Je to česká služba, která nabízí platební kartu s cestovním pojištěním, cashbackem a možností splácet výdaje jednou měsíčně.
Tento článek je jen krátká ukázka toho, jak lze Twisto použít pro šetření na cestách. Pokud vás zajímá Twisto detailněji, přečtěte si OBŘÍ RECENZI TWISTO na našem druhém blogu.

Co přesně Twisto nabízí?

Cashback až 13 % na nákupy platební kartou

Pro cestování nejzajímavějším cashbackem je Booking.com (2 % – 4 % za každou rezervaci) a Kiwi.com, kde dostanete 1,5 % ceny letenky zpátky. Momentálně je v nabídce zhruba 60 obchodů, kde získáte cashback, včetně lékáren, elektroniky nebo trenýrek.

Lepší kurzy pro platbu v zahraničí, než u běžných bank

Klasické banky nám dříve s klidem napařily i 5 % poplatek za platbu v zahraniční měně. To se u Twista neděje a třeba u Eura je rozdíl více jak 50 haléřů, což je při větších částkách už opravdu znát.
Twisto kurzy

Pojištění až na 30 denní cesty a zimní sporty zdarma ke kartě

Pojištění je zprostředkované přes pojišťovnu UNIQA a platí pro celou rodinu, pokud jedete společně. Oproti ostatním podobným kartám jde o pojištění V ČEŠTINĚ, takže si můžete v klidu pročíst podmínky a všemu porozumět.

Slevu 3 % z každé zahraničí platby, pokud si platíte Premium.

To vyjde na 99 Kč měsíčně (první 3 měsíce zdarma). Základní verze je zdarma na pořád.
TO ZNAMENÁ, že když si pořídíte Premium účet, můžete mít 7 % slevu na ubytování (4 % + 3 %) a 4,5 % (1 % + 3 %) na letenky!
Twisto hotely

Platební náramky

Kromě platební karty dostanete také bezkontaktní platební náramek, s kterým můžete i plavat. Nemusíte s sebou tahat kartu, nikdo vám z ní tak nemůže opsat údaje a je to o 100 % bezpečnější. Navíc je fajn zaplatit nákup nahnutím zápěstí.

Twisto náramek

Platba faktur za vás

Kdykoliv nám přijde nějaká faktura, stačí ji přeposlat do Twista a oni se o ní postarají. Už žádné přeťukávání do on-line bankovnictví (protože Češi se asi nikdy nenaučí používat QR kódy :)).

300 Kč za registraci

A teď to nejlepší, proč jsme se tento článek rozhodli napsat. Protože jsme jedni z nejaktivnějších uživatelů Twista, dostali jsme speciální promo kód, který našim kamarádům dá 300 Kč bonus za registraci (která je zdarma a trvá chvilku). No a protože všechny naše čtenáře považujeme za kamarády (a nikdo nám to nezakázal), šíříme odkaz i mezi vás.

Jak 300 Kč zdarma získáte?

Stačí kliknout SEM a registrovat se, nebo při registraci zadat promo kód LOUDAVYMKROKEM.

Děkujeme za přečtení ❤️ Ahoj, jsme Lukáš a Lucka a už pět let cestujeme po celém světě. Blogujeme, fotíme a živíme se online jako digitální nomádi. Cestování nás neskutečně baví a pomáháme ostatním ke skvělým cestovatelským zážitkům. Nechte se námi inspirovat k dalším cestám a dostávejte pravidelně ty nejlepší tipy a triky pro pohodlné cestování. Přidejte se k 1000+ lidem, kteří dostávají naše exkluzivní e-maily!

8 DŮVODŮ, PROČ SE PŘIHLÁSIT