Máme vás rádi ❤️

Loudavým Krokem a velbloud
Vítejte do naší party!

JSTE PŘIHLÁŠENI

Od teď vás máme oficiálně rádi. Jen to neříkejte ostatním!

Náš cíl je zásobit vás nabitými články o cestování, tipy na šetření peněz, soutěžemi a dalším hodnotným obsahem, který vám udělá lepší den.

Abychom si byli jisti, že vám naše e-maily v pořádku dorazí i v budoucnu, přidejte si prosím naší e-mailovou adresu ahoj@loudavymkrokem do svých kontaktů. Díky tomu nebudou padat do spamu.

Za chvilku vám přijde první e-mail s dárkem.

 

Máte Facebook?

My taky! Začněte sledovat naší stránku, kde sdílíme naše každodenní zážitky z cest, rychlé tipy přímo z cest a vysíláme živé přenosy.

 

Jste závislí na Instagramu?

My taky! A dokonce tak, že máme rovnou tři cestovatelské účty. Lukáše, Lucky a Loudavým Krokem, kde sdílíme ty nejkrásnější místa na světě. Přidejte se k nám na našich cestách!

 

https://www.instagram.com/p/BtnN7AqD4FH/

 

Koukáte na videa na Youtube?

My taky! Přihlašte se k odběru našeho Youtube kanálu. Najdete tam několik bláznivých videí a také doprovodná videa k našim článkům. Protože něco se prostě nedá popsat, ale musí se to vidět!

 

Pokračujte v objevování

Nenechte se zastavit, ponořte se do našeho blogu a nebojte se ptát. Pod každým článkem najdete diskuzní okénko, kam můžete psát. Nebo nám prostě napište e-mail nebo na sociálních sítích.

Dejte nám vědět, o čem byste si chtěli ještě přečíst a my se o to postaráme ★

KLIKNĚTE SEM PRO NÁVRAT NA BLOG