...

Co si zákazníci a designéři myslí o e-shopu PRM?

E-shop PRM nabízí dámské a pánské oblečení, obuv a módní doplňky pro každou příležitost. V online katalogu zboží najdete dále aktuální slevy a akce na zboží, reklamační řád či kontaktní formulář pro vaše případné dotazy k objednávkám. O novinky se s vámi PRM podělí v newsletteru i na svých sociálních sítích.

E-shop PRM.com – luxusní i pouliční móda pro všechny

Internetový obchod https://prm.com/cz vlastní a provozuje polská společnost ANSWEAR, která se prodeji oblečení věnuje již od roku 2011. Aktuálně působí na 12 světových trzích, kde distribuuje více jak 500 značek oblečení.

Za své působení společnost ANSWEAR získala přes 50 různých ocenění a certifikátů v oblasti e-commerce.

Na e-shopu PRM.com jsou pro vás připraveny kolekce oblečení značek MM6 Maison Margiela, Rick Owens, Kenzo, Y-3, A Bathing Ape, Drole de Monsieur, Sporty & Rich a mnoho dalších. PRM nabízí luxusní i pouliční módu, limitované kolekce a speciální edice sneakers. Společnost podporuje otevřenost novým věcem a životní styl s důrazem na materiální i společenské hodnoty. Právě tak vytváří avantgardní kulturu propojující mainstream a underground. Hledáte něco, co do vašeho šatníku přinese zcela novou jiskru? Pak je PRM tím pravým obchodem právě pro vás.

Zákazníci, kteří již na e-shopu PRM.com nakoupili, ve svých recenzích chválí především rychlost vyřízení reklamací a doručení objednávky. Mimo globální e-shop má však PRM také kamennou prodejnu, která je rovněž maximálně netradiční a inspirativní, a to ve Varšavě v ulici Swietokrzyska 16.

Jak společnost vnímá její ředitel?

Jak e-shop vnímá samotný ředitel značky PRM Krzysztof Bajołek?

O celém projektu tvrdí, že je unikátní. Dle jeho názoru se totiž PRM nepodobá žádnému tradičnímu obchodu ani jinému místu. S PRM se zaměřil hlavně na vlastní vzorec konceptu obchodu, v rámci kterého kombinuje špičkovou módu s kulturou.

Na konci března 2024 prošla značka PRM rebrandingem. Ten zahrnoval nejen změnu vizuální identity, ale navíc také nové a obnovené sociální sítě. Například Instagram je totiž již v dnešní době klíčová platforma pro módní komunikaci.

Společnost Answear.com, pod kterou PRM spadá, kupříkladu v minulosti koupila část firmy Fashion Trends Group, jež stojí za Sneakerstudiem – jedním z předních prodejců tenisek a streetwear ve střední a východní Evropě a zároveň rostoucí prémiovou značkou streetwear módy PRM.

„Máme rádi značky vynikající zejména unikátními prémiovými nabídkami tenisek a streetwearu. Tímto spojením jsme se rozhodli rozšířit naši obchodní oblast a díky specializovaným produktovým kolekcím plánujeme oslovit nové skupiny zákazníků, a to hlavně včetně generace Z nebo zákazníků se zájmem o prémiové a luxusní zboží,“ vyjádřil se před časem Krzysztof Bajołek, CEO Answear.com.

E-shop PRM z pohledu designérů

Společnost PRM představuje koncept nabízející luxusní streetwear & fashion produkty. Navzdory rané fázi svého vývoje již přilákala mnoho známých značek, jako jsou například Y-3, A.P.C., Marni, A-Cold-Wall, MISBHV a Rick Owens. Nejen mezi zákazníky, ale také mezi světovými designéry platí za uznávaného prodejce, neboť nabízí vskutku výjimečné kousky od těch nejuznávanějších módních brandů. Značky, které PRM přináší, jsou ve světě módy brány jako to nejlepší na trhu. A tak není divu, že i pro módní umělce se jedná o prestižní e-shop. Módní značky, které v módních kruzích něco znamenají, vnímají jako jedinečnou příležitost být součástí e-shopu PRM.

Jedním z největších lákadel PRM jsou omezené sbírky věnované klíčovým partnerům, jako je například spolupráce Rick Owens x Dr. Martens a MM6 Maison Margiela x Salomon. Díky tomu vznikají vskutku jedinečné kousky, které nelze nikde jinde pořídit. Podobné unikání kolekce přitahují místní zákazníky i fashion milovníky z celé Evropy, kteří mají rádi unikátní a limitované produkty za atraktivní ceny.

Máte rádi originální a opravdu neotřelé outfity, které jen tak v klasických obchodech neseženete? Zkuste vsadit na PRM! Uvidíte, že vás svými stylovými kousky nezklame a stane se nejlepším společníkem vašeho šatníku!

Související články

Okomentovat

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zde se nacházíte

SeberozvojMódaCo si zákazníci a designéři myslí o e-shopu PRM?

O autorovi

Nejnovější články na blogu