...
Kdo za tímhle blogem stojí

Lucka a Lukáš Koneční

Jsme duší markeťáci, milujeme hory, máme dva psy a procestovali jsme desítky zemí světa. Živíme se převážně on-line prodejem kvalitního zboží českých i vlastních značek. V rámci LK MEDIA pomáháme českých e-shopařům a markeťákům s tvorbou obsahu a v naší firmě nanoSPACE pracujeme na propagaci českých nanotechnologií. Na tomto blogu pro vás tvoříme obsah o cestování, marketingu, financích a zdraví. Máme Patreon, kde můžete odebírat náš prémiový obsah.

Cestování

Cestujeme společně už přes 10 let a máme pro vás stovky itinerářů a návodů na to, jak si vaše vysněné destinace co nejvíce užít. Pokračujte výběrem regionu:

Nejnovější příspěvky o cestování

Werona, Włochy: 32 wskazówki, co warto zobaczyć i zrobić

Czy byłeś już w mieście zakochanych, Weronie, we Włoszech? Czy nie? Następnie wspólnie zastanowimy się, co robić i zobaczyć w Weronie. Wszystkie informacje można znaleźć w naszym artykule.

Zakwaterowanie w Mediolanie: 10 wskazówek dotyczących najlepszych hoteli w mieście

Lecisz do Mediolan, Włochy i szukasz najlepszego zakwaterowania? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. Przygotowaliśmy listę 10 najlepszych hoteli w Mediolanie.

Marketing

Marketing na internetu je naše denní obživa. Věříme, že sdílením svých nápadů, postupů a triku s vámi nepřijdeme o konkurenční výhodu.

Naše články jsou pro všechny, od začínajících blohů po profesionální markeťáky.

Nejnovější příspěvky o marketingu

Co to jest SEO + 13 naprawdę prostych wskazówek, jak to zrobić

✅ Co to jest SEO i jak to zrobić w bardzo prosty sposób ✅ 13 wskazówek, sztuczek i praktyk, aby poprawić SEO swojej witryny ✅ + 10 najlepszych narzędzi SEO, które Ci pomogą

Rank Math: szczegółowa recenzja wtyczki SEO

Rank Math to najlepsza wtyczka SEO dla Wordpress. 😈 To wkurzy...

Finance a investice

Kromě vydělávání on-line také řešíme, jak se zajistit do budoucna. Pravidelně investujeme a zkoušíme nové postupy a platformy.

Nejnovější příspěvky o financích a investicích

Recenzja Revolut: doświadczenie wieloletniego użytkownika [2023]

Wraz z boomem na podróże w ciągu ostatnich pięciu lat, pojawiło się wiele firm oferujących wygodniejsze karty kredytowe do płatności za granicą. Revolut jest jednym z nich i w wielu sytuacjach jest to najlepsza opcja.

Jak inwestować: kompletny przewodnik dla początkujących i zaawansowanych inwestorów

Jak inwestować w cokolwiek i zarabiać pieniądze ✅ Przegląd najciekawszych możliwości inwestycyjnych ✅ Zasady inwestowania i jak się nie sparzyć

Recenze

Neustále objevujeme nové aplikace a vychytávky, které nám usnadňují práci, nebo nám jakkoliv pomáhají v životě. Na ty nejlepší píšeme recenze.

Rank Math: szczegółowa recenzja wtyczki SEO

Rank Math to najlepsza wtyczka SEO dla Wordpress. 😈 To wkurzy...

Namiot na dach samochodu: Doświadczenie i jak wybrać

Czy jeździsz na kemping na wakacje lub po prostu często jeździsz na kemping i zastanawiasz się, czy namiot na dachu samochodu byłby dla Ciebie wystarczającym ulepszeniem, aby zrównoważyć koszty? Ten artykuł jest więc dla Ciebie.

Ekspres do kawy Outin Nano [RECENZE] 2023

Mam w domu całą kolekcję podróżnych ekspresów do kawy, ale Outin Nano...

Jak na blog

Už roky přemýšlíte nad tím, že byste si chtěli založit blog, ale stále úplně nevíte, jak na to? Využijte náš seriál o zakládání blogu, který vás celým procesem provede.

Co to jest SEO + 13 naprawdę prostych wskazówek, jak to zrobić

✅ Co to jest SEO i jak to zrobić w bardzo prosty sposób ✅ 13 wskazówek, sztuczek i praktyk, aby poprawić SEO swojej witryny ✅ + 10 najlepszych narzędzi SEO, które Ci pomogą

Jak założyć bloga w 2023 roku – prosto i przejrzyście

Jak założyć bloga na Wordpress z własną domeną ✅Praktyczny przewodnik po promowaniu i zarabianiu na blogu ✅Porady od doświadczonych blogerów